Hoverboardy, które faktycznie się poruszają? Arca Space Corp. i Omni Hoverboard to prawdziwa zaleta

Dla osób, które są wyłączone przez fakt, że najnowsze tak zwane hoverboardy w rzeczywistości nie poruszają się – lub przez doniesienia, że ​​czasami wybuchają płomieniem – kilka firm oferuje prawdziwe rzeczy. Ale to będzie cię kosztować.

Firma Arca Space Corp. z Nowego Meksyku zaczęła przyjmować zamówienia na ArcaBoard, ładowalny pojazd z napędem elektrycznym, który leci, podczas gdy pasażer stoi na górze. Firma poinformowała, że ​​planuje rozpocząć wysyłkę desek w kwietniu za 19 900 USD.

ArcaBoard jest napędzany przez 36 silników elektrycznych, które napędzają małe wentylatory osadzone w platformie. Silniki generują 272 KM i około 430 funtów ciągu lub siłę podnoszenia. Płyta ma 57 cali długości, 30 cali szerokości i 6 cali grubości i waży 180 funtów, więc nie będziesz go nosił pod pachą jak deskorolka. Ale maszyna może nieść jeźdźca ważącego nawet 243 funty, podała firma.

ZWIĄZANE Z NAMI: Amazon teraz daje zwroty pieniędzy na hoverboardach, twierdzi rząd

Płyta posiada system stabilizacji, który utrzymuje go w pozycji pionowej, poziomej i bezpiecznej do jazdy. Telefon może być używany do kontrolowania płyty i nawigacji. Jednakże, zawodnicy będą mieli możliwość wyłączenia systemu stabilizacji i kontrolowania deski za pomocą ruchów ciała “dla najbardziej intensywnego doświadczenia”, powiedział Arca Space.

Deska leci około stopy nad ziemią przez sześć minut, zanim będzie wymagać doładowania. Ładowanie baterii zajmuje sześć godzin przy użyciu standardowej ładowarki, ale dodatkowe urządzenie do ładowania o wartości 4,500 USD, zwane ArcaDock, może przygotować płytę do pracy w 35 minut..

ZWIĄZANE Z NAMI: Lexus przedstawia hoverboard “Powrót do przyszłości II” z filmem Rossa McGouran

Omni Hoverboards, kanadyjska firma z własną wersją technologii, nie jest jeszcze gotowa do sprzedaży swoich płyt, ale ma działający prototyp o nazwie Mark-1. Zdobył tytuł Guinness World Records na najdłuższy dystans pokonany przez hoverboard po locie 905 stóp i 2 cali. TODAY skontaktował się z obiema firmami w celu dodatkowego komentarza, ale nie odezwał się od razu.

POWIĄZANE: Mike Tyson publikuje swoją własną epicką hoverboard na Instagramie

Obecne zbiory unosijących się hoverboardów, które są naprawdę napędzanymi elektrycznie, dwukołowymi skutkami, sprawiły, że popularność pop-kultury stała się pod koniec roku popularną prezentacją świąteczną, ale gigant handlowy Amazon przestał je sprzedawać po kilku raportach o tym, że pojazdy zapalają się.

22 pożary hoverboardowe objęte dochodzeniem

Dec.29.201500:24