Gdzie jest pilot? 5 najlepszych urządzeń do śledzenia, aby znaleźć zgubione przedmioty

Jeśli jesteś kimś, kto rutynowo przestawia się lub gubi takie rzeczy jak pilot telewizora, klucze, portfel lub smartfon, mam dobrą wiadomość: jest technologia, która może pomóc!

Tracker płytek
Płytka jest małe, kwadratowe białe urządzenie, które łączy się z Twoim iPhonem w celu zlokalizowania dowolnego przedmiotu, do którego go przymocujesz. Możesz łatwo podłączyć kafelek do pęku kluczy lub skórki i przykleić go do prawie każdego innego – plecaka, torebki, a nawet komputera. Jeśli coś zgubisz, możesz otworzyć aplikację i uzyskać mapę, która pozwoli Ci znaleźć się w pobliżu przedmiotu. Następnie możesz usłyszeć sygnał dźwiękowy, który pomoże ci go zlokalizować. Na telefonie jest też obraz, który pomoże Ci określić, jak blisko jesteś do przedmiotu. Jedną rzecz, o której należy pamiętać, jest to, że hałas jest trochę niski, dlatego, że przedmiot jest zakopany pod ubraniem lub pod poduszką na kanapie, będzie to trudne do usłyszenia. Jest to niesamowicie nowy produkt, więc możesz już teraz zamówić Tile, ale nie wyśle ​​go do tej jesieni.

Zobacz wideo: Jak nigdy nie stracić telefonu komórkowego z tym trackerem

Click-N-Dig
Ciągle kopiesz w poduszkach na kanapie próbując znaleźć pilota telewizora? Możesz wypróbować urządzenie o nazwie Click-N-Dig. W przeciwieństwie do wielu innych trackerów, coś, co naprawdę “kopie” na temat tego urządzenia, to to, że nie musisz mieć smartfona, aby go użyć. Każdy zakupiony zestaw Click-N-Dig wyposażony jest w mały nadajnik wielkości wózka samochodowego. Aby z niego skorzystać, wystarczy podłączyć mały odbiornik z tyłu pilota (lub cokolwiek chcesz śledzić). Kiedy naciśniesz odpowiedni kolorowy przycisk na nadajniku, odbiornik wyda sygnał dźwiękowy i błyśnie, prowadząc do niego. Jedną wadą tego urządzenia jest to, że dźwięk nie jest tak głośny, jak bym chciał.

Tagg Pet Tracker
Jeśli masz zwierzaka, który może odejść lub chcesz mieć pewność, że nie stracisz psa, możesz zainwestować w Tagg Pet Tracker. Wyposażony w system śledzenia GPS, który przyczepia się do obroży Twojego zwierzaka, Tagg pozwala Ci monitorować ich położenie za pomocą komputera lub smartfona. Możesz nawet utworzyć strefę Tagg, taką jak obwód swojego podwórka, w którym zwierzak może spędzać czas. Kiedy Twój pies lub kot opuści ustawioną strefę, automatycznie otrzymasz ostrzeżenie, a Tagg zacznie śledzić lokalizację twojego zwierzaka na mapie.

Nigdy nie trać telefonu komórkowego z tym trackerem

30 czerwca 2014 r04:41

GPS Tracking Freedom Wallet firmy Royce Leather
Jeśli ciągle tracisz portfel, to portfel GPS Tracking Freedom firmy Royce Leather może być dla Ciebie dobry. Ma małe urządzenie mieszczące się w gnieździe w twoim portfelu; śledzisz to urządzenie w telefonie przez GPS. Możesz również wysłać do niego sygnał dźwiękowy, ale znowu, podobnie jak inne urządzenia, hałas jest trochę niska. Jest dobrze, jeśli portfel jest otwarty, ale jeśli jest pod czymś, to będzie trochę trudno go usłyszeć. Ma również możliwość ochrony swoich kart kredytowych przed oszustwem, co jest wspaniałe, jeśli obawiasz się kradzieży tożsamości.

Znajdź mojego IPhone’a lub Menedżer urządzeń Android
Wiele z tych trackerów dobrze wykorzystuje Twój smartfon, ale co, jeśli stale tracisz na telefonie iPhone lub telefonie z Androidem? W takim przypadku musisz uzyskać aplikację o nazwie Znajdź mój iPhone lub dla Androida, aby uzyskać Menedżera urządzeń Android. Są to zarówno darmowe aplikacje, które pomagają zlokalizować brakujący telefon za pomocą GPS. Na przykład, gdy stracisz kontrolę nad swoim iPhonem, możesz użyć komputera lub innego urządzenia Apple, aby zalogować się do iCloud i kliknąć aplikację. Apple zlokalizuje Twój telefon na mapie i możesz uruchomić głośny dźwięk. Jeśli żadna z nich nie pomoże ci w wytropieniu telefonu, nie możesz wysłać wiadomości, która będzie wyświetlana na ekranie iPhone’a, np. “Ten telefon zgubił się. Jeśli znajdziesz, skontaktuj się … “. Inną cechą, którą uwielbiam, jest to, że jeśli telefon został skradziony i obawiasz się, że ktoś może usunąć poufne informacje, możesz zdalnie wymazać telefon iPhone. Dla wszystkich moich użytkowników Androida, sprawdź Menedżera urządzeń Android, aplikację Google o podobnej funkcjonalności. 

 Digital Lifestyle Expert ™ Mario Armstrong jest zdobywcą nagrody Emmy TV, Hashtagologist ™ i dostawca technologii do DZISIAJ. Prowadzi segmenty na HLN, Bezpiecznik sieci i pojawia się regularnie w telewizji w ciągu dnia, w tym Steve Harvey i Dr Oz. Przeczytaj więcej od Mario na swoim blogu i śledzić go na Twitterze i dalej Facebook.