DZISIAJ Next Big Thing: Zwycięski produkt to …

QVC and TODAY partner to see if you have an idea for the
Partnerzy QVC i TODAY sprawdzają, czy masz pomysł na “Next BIG Thing”.DZISIAJ

Mamy zwycięzcę!

TODAY współpracuje z QVC, by znaleźć “TODAY’s Next Big Thing”, ogólnokrajowe poszukiwanie kolejnego największego produktu, który trafi na rynek.

Poznaj zwycięzcę konkursu TODAY Next Big Thing

Oct 02.201506:20

Po tym, jak dziewięciu finalistów przyszło do Studio 1A, aby zaprezentować swoje wynalazki panelowi ekspertów, wybrałeś swoje ulubione trzy. Trzech najlepszych finalistów wróciło do DZISIAJ w piątek, gdzie panel wybrał wielkiego zwycięzcę, który obejrzy swój produkt w programie QVC “Saturday Morning Gifts” w sobotę, 3 października.

To była trudna decyzja, ale zwycięzcą jest…

GoodHangups!

DZISIAJ Show’s Next Big Thing winner Leslie Pierson
Kolejny zwycięzca nagrody TODAY Show Leslie Pierson, piątek 2 października 2015 r.Anthony Quintano / DZISIAJ

GoodHangups to magnetyczny system do zawieszania plakatów, wydruków, zdjęć i innych materiałów. Produkt ma zgłoszone do opatentowania naklejki magna, które przyklejają się do ściany i innych powierzchni, zamieniając przestrzeń w tablicę magnetyczną. Kiedy skończysz, GoodHangups odskakuje bez powodowania uszkodzeń i może być ponownie użyty w innym miejscu.

GoodHangups

Twórca Leslie Pierson zaprojektował GoodHangups po tym, jak zawsze miał dzieła od syna, który rujnował jej ściany, gdy próbowała to powiesić.

Oglądaj show QVC “Saturday Morning Gifts” 3 października, aby kupić GoodHangupy!

DZISIAJ Show’s Next Big Thing winner Leslie Pierson
Kolejny zwycięzca nagrody TODAY Show Leslie Pierson, piątek 2 października 2015 r.Anthony Quintano / DZISIAJ

DZIEŃ 3: Głosowanie na 3 dzień zostało zakończone!

Ostatnich 3 finalistów przygotowało swoje występy na Next Big Thing DZISIAJ

10 października 2015 r05:43

W piątek zwycięzcy z wtorku, środy i czwartku każdego dnia będą rywalizować. Panel ekspertów TODAY wybierze zwycięzcę, który następnie będzie mógł sprzedać swój produkt podczas pokazu QVC “Saturday Morning Gifts” w sobotę, 3 października..

Wrapurse

Brandon Goodwin / DZISIAJ

Wrapurse to okładka, która chroni dno torebki przed gromadzeniem brudu, brudu i zarazków. Wykonany jest z wysokiej jakości, wodoodpornego materiału, który twórca Cyndie Heap zaprojektował tak, by pasował do Twojej torebki, nie umniejszając jej.

GoodHangups

GoodHangups

GoodHangups to magnetyczny system do zawieszania plakatów, wydruków, zdjęć i innych materiałów. Produkt ma zgłoszone do opatentowania naklejki magna, które przyklejają się do ściany i innych powierzchni, zamieniając przestrzeń w tablicę magnetyczną. Kiedy skończysz, GoodHangups odskakuje bez powodowania uszkodzeń i może być ponownie użyty w innym miejscu. Twórca Leslie Pierson zaprojektował GoodHangups po tym, jak zawsze miał dzieła od syna, który rujnował jej ściany, gdy próbowała to powiesić.

Szybkie hasła

Brandon Goodwin / DZISIAJ

Passwords Fast to urządzenie wielkości karty kredytowej, które w łatwy sposób zabezpiecza i przechowuje hasła oraz dane osobowe. Leann Bell jest twórcą kryjącym się za Password Fast i zaprojektowała ją tak, aby wszystko, co musisz zapamiętać, to jedno hasło, aby dostać się do urządzenia.

DZIEŃ 2

AKTUALIZACJA: Głosowanie w dniu 2 jest już zamknięte!

DZISIAJ Next Big Thing: 3 kolejnych finalistów przygotowuje swoje występy

30 września 2015 r05:53

Bee’s Knees Zipper Wax

Pszczoła Knees Zipper Wax
Bee’s Knees Zipper WaxBrandon Goodwin / DZISIAJ

Bee’s Knee’s Zipper Wax “pomaga odepchnąć się!” Jest to 100-procentowy, całkowicie naturalny wosk pszczeli, który może pełnić funkcję środka smarnego do zamków błyskawicznych, zatrzasków, szuflad, drzwi, okien, narzędzi i wiele, wiele więcej.

Linda Mendonca wpadła na pomysł Bee’s Knees, gdy jej były partner miał na suwak przyklejony zamek. Linda miała w torebce jakiś “wosk nitkowy” i poluzowała suwak jak magię. Narodził się pomysł!

Pedisand

Pedisand

Pedisand to ergonomicznie zaprojektowany, ergonomiczny, ergonomiczny zestaw do noszenia stóp, umożliwiający usuwanie martwych, suchych, popękanych, zgrubiałych naskórek z nóg bez użycia rąk. Pediatria usunie i wygładzi martwy naskórek, jednocześnie umożliwiając konsumentowi utrzymanie ergonomicznie prawidłowej postawy i wyeliminowanie stresu ręki i nadgarstka.

Manikiurzystka Karmen Hart wpadła na pomysł Pedisand, kiedy klienci rozmawiali z nią o tym, jak trudno jest im złożyć własne stopy.

Ripple Rug

Ripple Rug

Ripple Rug to zabawka dla kota, która może uratować Twoje meble od kota-astrofa! Wykonany z przetworzonych plastikowych butelek, Ripple Rug ma zapętlone włókna dywanowe, które koty lubią wbijać w paznokcie, dzięki czemu sofa jest mniej pożądanym zdrapywaniem.

Fred i Natasha Ruckel wpadli na pomysł stworzenia Ripple Rug po obejrzeniu ich gry w kotka z resztką dywanu.

DZIEŃ 1

AKTUALIZACJA: Głosowanie na 1 dzień jest zakończone!

DZISIAJ Next Big Thing: Poznaj pierwszych 3 finalistów

29 września 2015 r04:34

Bumbrella

Bumbrella
BumbrellaBrandon Goodwin / DZISIAJ

Bumbrella to bezdotykowe slipy typu “dwa w jednym”, które wygładzają nierówności i majtki, chroniąc Cię przed słońcem i wiatrem. Tara Gallagher opracowała Bumbrella jako odpowiedź dla tych, którzy nie lubią kompresji lub ściskania shapewear, ale wciąż chcą mieć elegancki wygląd.

Kimini

Kimini
Kimini.Brandon Goodwin / DZISIAJ

Kimini to modne, modne rozwiązanie do ochrony przed chłodem klimatyzatora. Kimini łatwo przekształca się z nieskończonego szalika w kimono lub wzrusza ramionami, spódnicą lub topem po prostu zapinając go. Joanne Snodgrass stworzyła Kimini i zaprojektowała go, by był dostępny bez zmarszczek, szyfonu, dzianin i kaszmiru oraz szerokiej palety kolorów i nadruków.

Biżuteria City + Sky

Miasto + Sky jewelry
Biżuteria City + SkyBrandon Goodwin / DZISIAJ

City + Sky Jewelry to kolekcja biżuterii z sylwetkami dużych miast w całym kraju. Bliźniaczki Courtney i Allison Edwards założyły City + Sky Jewelry w Teksasie, korzystając ze skylin z Dallas, Houston i Austin. Teraz rozwijają się w całym kraju, obejmując Nowy Jork, Los Angeles, Chicago i Nowy Orlean. W ich kolekcji znajdują się pierścionki i naszyjniki ze srebra, złota i różowego złota.

DZISIAJ Next Big Thing: Poznaj sędziów, zobacz nasz proces

28.2.201504:13