Cheapism: Najlepsze strony butów dla budżetu pers

Dlaczego tak bardzo kochamy buty? Jest coś w obuwiu, który podnosi nasze duchy (a czasem i nasz wzrost), kiedy najbardziej tego potrzebujemy. Jeśli but pasuje, zawsze pasuje, niezależnie od tego, ile zyskujemy lub stracimy na wadze. Tak więc, po pokonaniu pożądania butów, zwracamy się do naszych ulubionych internetowych emporiów obuwia, które oferują pocieszenie bez rozbijania banku. Cheapism.com plasuje najlepsze witryny poniżej.

Ale mądrze wybierz obu sprzedawców i buty. “Jeśli wydasz 30 USD lub mniej”, ostrzega niepotrzebne buty online za Zair Daley z Los Angeles, “z pewnością rozpadną się w ciągu roku”. Jeśli jednak celowo kupujesz coś modnego, długość życia butów jest prawdopodobnie nieistotna.

Niektóre sklepy z odzieżą elektroniczną w przystępnej cenie sprzedają marki, o których nigdy nie słyszałeś, podczas gdy inni sprzedawcy online, tacy jak 6PM, DSW, Zappos, Gotham City Online i Overstock.com sprzedają markowe buty po obniżonych cenach. Rabaty są bardzo zróżnicowane, a członkostwa, które przynoszą dodatkowe oszczędności, są czasami dostępne. Koszty wysyłki również się różnią i mogą zniszczyć wszelkie pieniądze zaoszczędzone na tanich butach.

Każdy sprzedawca butów online oferuje różne korzyści, ale dwa powinny znaleźć się wysoko na liście priorytetów. Po pierwsze, buty nie zawsze pasują, więc ważna jest dobra polityka zwrotów i wymiany. Po drugie, wybierz stronę z programem lojalnościowym, który zawiera dodatkowe rabaty.

  1. Nasz najlepszy wybór wśród witryn e-commerce zorientowanych na obuwie to 6PM, która uzupełnia swój asortyment o odzież i akcesoria. Ten sprzedawca zazwyczaj publikuje najlepsze ceny, a podczas gdy nie ma wymiany, możesz zwrócić niezużyte buty w ciągu 30 dni (na własny koszt), aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Standardowa wysyłka naziemna jest bezpłatna, dwudniowa dostawa kosztuje 15 USD, a 25 USD kupuje Ci dostawę w ciągu jednego dnia roboczego od zamówień złożonych przed godziną 13.00. PST. Program nagród jest darmowy, aby dołączyć i rozdawać punkty za każdego wydanego dolara, a po zgromadzeniu 400 punktów straci 10 $.
  2. DSW sprzedaje tylko buty i torebki, a także zajmuje drugie miejsce na naszej liście ze względu na ogromny wybór, mnóstwo przedmiotów i nagrody pieniężne. Istnieją ogólnokrajowe sklepy stacjonarne, ale sklep internetowy jest najlepszym wyborem dla obuwia, ponieważ prezentuje cały asortyment firmy. Zamówienia online przekraczające 35 USD zawsze są wysyłane bezpłatnie, a członkowie nagród (do darmowej rejestracji) kwalifikują się do darmowej wysyłki następnego dnia i dostępu do certyfikatów 10 USD. Zwroty są proste: wyślij niezużyte buty w ciągu 60 dni, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy (bez opłaty za wysyłkę w wysokości 8,50 USD), a wymiana jest bezpłatna.
  3. Zappos, sklep internetowy z akcesoriami do obuwia, który również nosi odzież i artykuły gospodarstwa domowego, zyskał miano – i zdobył miejsce nr 3 na naszej liście – dzięki łatwym zwrotom bez zadawania pytań i doskonałej obsłudze klienta. Pełne zwroty są wypłacane za zwroty dokonane do jednego roku od daty zakupu. Ale przyjazna dla klienta usługa ma swoją cenę: rabaty są rzadkie i nie ma programu nagród, chyba że używasz karty Visa Zappos (25 dolarów z powrotem przy pierwszym zakupie).
  4. Gotham City Online sprzedaje modne i ekskluzywne markowe buty w dobrych cenach, strategię biznesową, która wylądowała na miejscu na 4 miejscu na naszej liście. Jest sekcja odprawy, w której buty (zwykle z zeszłego sezonu) sprzedają się do 80 procent taniej, ale wrażliwość na modę sprawia, że ​​wydział butów sportowych jest bardzo skąpy. Ten sprzedawca butów online pobiera stawkę ryczałtową w wysokości 4,99 USD za wysyłkę, a zwroty dokonane w ciągu 90 dni są bezpłatne.
  5. Overstock.comsprzedaje buty i prawie wszystko inne. Ta witryna e-commerce stała się ostatnią ze względu na ograniczony wybór obuwia po konkurencyjnych cenach, ale niezbyt tanich. Program nagród kosztuje 19,95 USD rocznie i uprawnia do 5 procent zniżki na każde zamówienie, do 40 procent zniżki na niektóre przedmioty i bezpłatną wysyłkę przy dowolnym zamówieniu. W przypadku osób niebędących członkami wysyłka jest bezpłatna przy zamówieniach przekraczających 50 USD. Darmowe zwroty są wysyłane za nienoszone buty zwrócone w oryginalnym opakowaniu w ciągu 30 dni; zastępcza para jest wysyłana na uszkodzone buty. 

Aby zobaczyć, w jaki sposób ci sprzedawcy internetowi podchodzą do kwestii wyboru i cen, proponujemy parę podstawowych damskich baletek, sportowych butów damskich i męskich trampek.

Najpierw było Niebo Steve’a Maddena. Znaleźliśmy je w wielu kolorach (w tym metalicznych), teksturach (patent, lampart, wąż, brokat) i rozmiarach w DSW, gdzie kosztował 39,95 USD. 6PM oferuje również szeroki asortyment rozmiarów i kolorów (ale bez węża czy lamparta) i kosztuje o cztery centy więcej. Overstock.com niesie ten szczególny styl, ale ilość zapasów jest ograniczona, a obuwie sprzedaje się za stosunkowo wysokie 58 USD. Gotham City Online sprzedaje mieszkania baletowe Steve Madden, ale nie wersję, której szukaliśmy; alternatywa, balerinki Kortship z elastycznym oparciem, dostępne są w kilku kolorach i rozmiarach za 35,99 $. Zappos także nie nosi tego buta, chociaż zajmuje się zapasami innych mieszkań Steve Madden w znacznie wyższej cenie.

Następnie zajrzeliśmy do Nike Dual Fusion TR-2 dla kobiet. Uderzyliśmy w Gotham City Online, ale trafiliśmy na singla o 18:00, który obecnie zapełnia go czerwono-fioletowym (dwa inne kolory wyprzedane) i kosztuje 52,99 USD. Zappos sprzedaje te buty za 59,99 USD, czyli cenę, która porównuje dość korzystnie do 73,99 $ w Overstock.com i 74,95 USD w DSW.  

Męskie tenisówki również działają dziko – to znaczy, pod względem ceny. Converse All-Stars to klasyk wszechczasów, a Chuck Taylors z chrupiącymi rękami dojrzewają do lata. 6PM sprzedaje buty za 36,99 $, w kolorze naturalnym (dwa inne kolory wyprzedane), a DSW oferuje większy wybór kolorów za 44,95 $. W Zappos zapłacisz 55 $ za te same tenisówki. Overstock.com nie nosi stylu slip-on, ale podstawowe sznurowane niskie sztylpy sięgają 52,99 $, co jest mało prawdopodobne, ponieważ możesz kupić je bezpośrednio od producenta za jedyne 50 $. Gotham City Online nie sprzedaje Converse All-Stars, ale nosi podobne do Ed Hardy Dakota slip-ony za 24,99 $.

Więcej od Cheapism.com:

Oszczędzaj dzięki tajemnicom cenowym dla 16 sprzedawców detalicznych

Najlepsze sklepy dla tanie buty dla dzieci

Który sprzedawca ma najlepszą politykę dopasowania cen?

25 przedmiotów, które są tańsze w Whole Foods