Celem “Pierścieni Zobowiązań” jest powstrzymanie “niewierności Netflixa” wśród par dających się obserwować

Martwisz się, że twoja znacząca druga jest udawana niespodzianką na punkcie zwrotów akcji w “House of Cards”, ponieważ on lub ona już to oglądał, nie mówiąc ci o tym??

Możesz być ofiarą “binge cheating”.

Albo to, albo jesteś sprawcą – osobą, która nie może powstrzymać się od oglądania trzech odcinków w “Orange jest nowym czarnym” bez twojego partnera.

Pierścienie zaangażowania mają na celu powstrzymanie “niewierności Netflix”

30 maja 2016 r01:18

POWIĄZANE: Netflix zamienia się w ulubioną stronę Johna Stamosa na prima aprilis

Ale jak się okazuje, rozwiązanie “niewierności Netflix” wśród par może pochodzić ze wszystkich miejsc, z firmy produkującej lody.

Marka Cornetto o kremowym lodowisku ma na celu zwalczanie problemu z “pierścieniami zaangażowania”, techniką noszenia, która oferuje komunikację w pobliżu pola (NFC), która łączy pierścienie z usługami streamingowymi, takimi jak Netflix, Amazon czy Hulu przez sześć miesięcy.

Użytkownicy rejestrują pierścienie za pomocą aplikacji i wybierają programy, które chcą oglądać razem. Jeśli pierścienie nie znajdują się blisko siebie, aplikacja zablokuje oglądanie serii. Cornetto reklamuje pierścienie z linią tagów: “Miłość powinna trwać dłużej niż jeden sezon”.

POWIĄZANE: Chelsea Handler rozmawia z Willie Geist o nowym show Netflix, będąc nieustraszonym i Instagramie

“To nie jest prawdziwe, daj spokój”, powiedział w poniedziałek Tamron Hall TODAY. “Nie ma mowy.”

“To prawdziwy problem” – powiedział Carson Daly.

Melissa McCarthy powróci na zjazd “Gilmore Girls” Netflix!

29 kwietnia 2016 r01:56

Prawda czy nie, firma twierdzi, że wciąż eliminuje kręgi i negocjuje z usługami transmisji strumieniowej. Pierścienie nie są obecnie na sprzedaż i będą dystrybuowane według zasady “kto pierwszy, ten lepszy”, według Cornetto. Zasięg pierścieni również nie został jeszcze określony, więc nie jest jasne, czy skradanie się do sąsiedniego miejsca obok, by zmieścić się w jakimś “Niezniszczalnym Kimmy Schmidt” spowoduje, że zostaniesz zepsuty.

“To jest piłka i łańcuch 2016” – dodał Tamron.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.

Więcej Amerykanów to popisowe programy telewizyjne

26.2.201303:15