‘Dit is Target!’ Manager geeft Black Friday-werknemers een peptalk die Sparta waardig is

Black Friday is een zware dag voor alle betrokkenen, van de mensen die buiten wachten op koopjes voor de werknemers binnen die geconfronteerd worden met uitzinnige consumenten die haast maken met die geweldige deals.

‘This is Target!’ Black Friday-speech gaat viraal

Dec.05.201400:50

Maar misschien was de dag na Thanksgiving dit jaar een beetje makkelijker voor Target-medewerkers in Westminster, Maryland, dankzij een medewerker van de elektronicafabriek die opstond bij een kassa en bezorgde wat de meest opwindende pre-Black Friday-toespraak ooit moest zijn.

“Ze komen hier met koopjes in hun hoofd en vuur in hun ogen!” Scott Simms moedigde zijn ongeziene werknemers aan in een video op YouTube die viral is gegaan. “We zijn meer dan alleen een winkel: dit is een team! Dit is een familie! Dit is Target!”

Gerard Butler, die in “300” iets soortgelijks heeft verklaard (“Dit is Sparta!”), Zou trots zijn. En Alex, de Target-medewerker die miljoenen Twitter-volgers verzamelde nadat zijn swoony-foto in november op het internet was geplaatst (en misschien een marketingtruc was), heeft misschien concurrentie.

En voor de cynici daar die de neiging hebben te vermoeden dat er iets achter dit soort virale clip zit, moet je je hart verliezen: een Target-vertegenwoordiger ontkende dat dit een marketingschema was en vertelde TODAY.com: “Een van onze favoriete delen van de vakantie is het kijken naar onze het hele Target-team brengt het seizoen op zijn eigen manier tot leven, we willen dat ze plezier hebben, omdat we weten wanneer ons team plezier heeft, net als onze gasten. Ons teamlid Scott is een van de ontelbare teamleden die Target uniek helpen maken We hebben al lang gezegd dat het Thanksgiving-weekend is om te verkopen wat een kampioenswedstrijd is om te sporten, Scott is duidelijk een teamspeler. ” 

Volg Randee Dawn op Google+ en Twitter.