To pasuje! Dziewczyna dowiaduje się, że miłość Tinder przekaże nerkę w słodkim wideo

Alana Duran i Lori Interlicchio nie pasują tylko do Tindera; dziewczyny nauczyły się niedawno, że są kompatybilne z przeszczepem nerki, którego Duran szukał od lat.

Alana Duran and Lori Interlicchio weren't just a match on Tinder; the girlfriends have learned they're compatible for a kidney transplant that potentially could save Duran's life.
Alana Duran i Lori Interlicchio nie pasowały tylko do Tindera; dziewczyny nauczyły się, że są kompatybilne z przeszczepem nerki, który może uratować życie Durana.Dzięki uprzejmości Alana Duran i Lori Interlicchio

“Gdybym czekał kolejne 2 lata na czwórkę 4, już czekałem [na przeszczep nerki], to tak, w tym czasie mogło to być życie lub śmierć”, powiedział Duran przez TODAY.com poprzez e-mail środę.

W emocjonalnym wideo opublikowanym w piątek na Facebooku, Duran – u którego zdiagnozowano toczeń w wieku 12 lat, doznał wymiany stawu biodrowego, żyje z powodu dializy i czeka na nerkę od 2011 r. – przechwytuje dokładnie moment, w którym nauczyła się, że Interlicchio to nie tylko przeszczep mecz, ale także był gotów oddać jej nerkę.

To, co sprawia, że ​​4-sekundowe wideo-cukierki to element zaskoczenia: Interlicchio filmuje to, co ujawnia się w ramach przemyślanej prezentacji prezentów, która pokazuje Duranowi rozpakowywanie różnorodnych prezentów z opieki, począwszy od “Star Wars” Band- Pomoce do przekąsek.

Duran wydaje się zadowolony z kolekcji prezentów, gdy Interlicchio wskazuje, że jeszcze nie skończyły. Duran odsuwa na bok kilka bibułek, żeby przeczytać cztery notatki Interlicchio, w tym jedną z podwójnym znaczeniem: “Nie ważne co, zawsze będziesz miał kawałek mnie”.

Cztery notes in Lori Interlicchio's care package for Alana Duran revealed Interlicchio planned to give Duran more than a few snacks and trinkets: Interlicchio's prepared to donate her liver, too.
Cztery uwagi w pakiecie opieki Lori Interlicchio dla Alany Duran ujawniły, że Interlicchio planuje dać Duranowi więcej niż kilka przekąsek i bibelotów: Interlicchio jest również gotowa oddać jej wątrobę.Dzięki uprzejmości Alana Duran i Lori Interlicchio

Rzeczywistość nie wydaje się zatapiać, dopóki Duran nie zobaczy zdjęcia Interlicchio z lekarzem i zmodyfikowaną wersją “It’s a match!” grafika, która pojawia się, gdy wśród użytkowników Tindera występuje wzajemne zainteresowanie.

Tak jak part of her reveal that's she's a match to donate a kidney to Alana Duran, girlfriend Lori Interlicchio modified a
W ramach jej ujawnienia, że ​​ona jest pasuje do oddania nerki Alana Duran, dziewczyna Lori Interlicchio zmodyfikował “To jest dopasowanie!” grafika z aplikacji randkowej Tinder, przez którą para się spotkała.Dzięki uprzejmości Alana Duran i Lori Interlicchio

“O mój Boże!” mówi Duran, który następnie trzyma głowę i płacze łzami radości. “To niesamowite, muszę zadzwonić do mamy!”

Część napisu Durana do filmu, który obejrzano ponad 112 000 razy w środę, podsumowuje doskonale tę chwilę: “Kto to wiedział, kiedy oboje tego dnia wróciliśmy do Tindera, że ​​bylibyśmy czymś więcej niż tylko dziewczynami, ale to ona byłaby moją dawczynią nerki! “

Duran potwierdził na TODAY.com, że wideo rzeczywiście uchwyciło się w momencie, gdy dowiedziała się, że pasują do przeszczepu, dodając: “Gdybym wiedział (z góry), na pewno nie spędziłbym tak długo na zespole” Star Wars ” -AIDS!”

Prowadzenie sekretnej wiadomości było trudne, zauważył Interlicchio, który powiedział TODAY.com, że “zniosło niespodziankę”.

Alana Duran and Lori Interlicchio weren't just a match on Tinder; the girlfriends have learned they're compatible for a kidney transplant that potentially could save Duran's life.
Alana Duran i Lori Interlicchio nie pasowały tylko do Tindera; dziewczyny nauczyły się, że są kompatybilne z przeszczepem nerki, który może uratować życie Durana.Dzięki uprzejmości Alana Duran i Lori Interlicchio

Nic z tego nie mogłoby się wydarzyć, gdyby Duran, 25-letni student Uniwersytetu Stony Brook, i Interlicchio, 22-letni trener cheerleaderek i pomocnik paraprofessional, nie pasowały do ​​27 sierpnia w Tinder, aplikacji, która łączy ludzi zainteresowanych randki lub przyjaźń. Chociaż minie trochę czasu, zanim obaj nowojorczycy wiedzą, że ich przeciwciała nie zderzą się podczas przeszczepu, inne rodzaje chemii były bardziej oczywiste.

“Pamiętam, kiedy po raz pierwszy mnie wysłała”, powiedział nam Interlicchio. “Powiedziałem:” To Lori “, a ona odpowiedziała:” Lori Loughlin? Moja ulubiona aktorka z Full House ?! ” I wysłałem zdjęcie Lori Loughlin, wiedziałem, że jest osobą, która bardzo mnie rozśmieszy.

Spotkali się po raz pierwszy na nowojorskiej Wyspie Ognia, gdzie obaj zdarzali się na weekend z okazji Święta Pracy.

Spędziliśmy “popołudniowy i wieczorny taniec ze sobą i rozmowę (co było bardziej jak wrzask z powodu muzyki)”, wspominał Duran. “Kiedy przyszedł czas, żeby poszła, spytała, czy mogłaby mnie pocałować, a ja powiedziałem:” Tak! “. To był doskonały pierwszy pocałunek! “

Lori Interlicchio, left, told TODAY.com,
Lori Interlicchio, po lewej stronie, powiedziała TODAY.com: “Nie mogę uwierzyć w całą miłość, jaką otrzymaliśmy w mniej niż tydzień”.Dzięki uprzejmości Alana Duran i Lori Interlicchio

Duran dodał, że mówienie Interlicchio o jej toczniu nie było tak trudne, kiedy ją lepiej poznała. “To ważna część mojego życia, czy mi się to podoba, czy nie” – dodała. “Naprawdę nie martwiłem się Lori, lubię mówić sobie, że mam dobrego sędziego, a Lori tylko to potwierdza.”

Interlicchio powiedziała TODAY.com, że zaczęła badać, czy mogłaby to być przeszczep nerki podczas ich “trzeciej lub czwartej randki”.

“Zanim dowiedziałem się, że jestem parą kilka tygodni później, zrobiłem już mnóstwo badań i to naprawdę zabrało wszelkie lęki.”

Dziewczyny od 27 września para ma wstępny plan zaplanowania operacji przeszczepu w lutym. W międzyczasie zostały one wywołane reakcją w mediach społecznościowych.

“Kiedy opublikowaliśmy film, naprawdę było to dla naszej rodziny i przyjaciół,” powiedział Duran. “Nie mieliśmy pojęcia, ile miłości i wsparcia uzyskamy od nieznajomych z całego świata. To było naprawdę surrealistyczne.”

Para ma także nadzieję, że film będzie sprzyjał rozmowom na temat praw osób LGBT, jak również wspieraniu darowizn narządów i krwi oraz ich ekspansji.

“Uwielbiam wylewać miłość i wsparcie, które Alana i ja otrzymujemy, ale boli mnie, że gdybyśmy byli parą gejów, moja nerka byłaby zagrożona” – napisał Interlicchio, który zwraca uwagę na problem z hashtagiem #DonateDontDiscriminate. “Chociaż mógłbym przekazać jej nerkę, nie byłbym w stanie oddać krwi ani tkanki, jestem przekonany, że nasz rząd federalny powinien mieć możliwość spojrzenia w przeszłość na orientację seksualną danej osoby, decydując, czy są odpowiednie, czy nie. dać dar życia. “

Długa podróż mamy na nową nerkę kończy się donacją od nieznajomego

Sep.01.201503:38

Śledź TODAY.com pisarza Chrisa Serico na Twitterze.

Ta historia została pierwotnie opublikowana 26 listopada 2015 r.

Loading...