Rok po przypadkowym zaproszeniu babcia i nastolatka znów dzielą Święto Dziękczynienia

W jednym z miast Arizony przypadkowa wiadomość tekstowa doprowadziła do pięknej przyjaźni.

W zeszłym roku Wanda Dench wysłała zaproszenie na kolację z okazji Święta Dziękczynienia do młodego mężczyzny, którego nie znała, błędnie myśląc, że przesyła jej wnukowi. Co ciekawe, nieznajomy odpowiedział: Powiedział, że nie zna Dencha, ale przyjdzie na kolację, jeśli zaproszenie nadal będzie na stole. Zrobił to, a para stała się szybkimi przyjaciółmi.

W tym roku zrobili to wszystko ponownie. Jamal Hinton, lat 18, dołączyła do Dench i jej rodziny w jej domu w zeszłym tygodniu w Mesa w Arizonie, aby wspólnie spędzić drugie Święto Dziękczynienia i rozpocząć to, co wydaje się być nową tradycją.

“W pewnym sensie odbiło się to w zeszłym roku i byliśmy w kontakcie” – powiedział Hinton TODAY. “Jest bardzo przyjazna.”

Powiedział, że świetnie się bawił i przywiózł dziewczynę do swojej “nowej babci”, a także domowej roboty ciasto z dyni.

Dench powiedział CNN, że była zachwycona, że ​​znów go widzi.

“Mój mąż i ja byliśmy naprawdę szczęśliwi, że przyszedł,” powiedziała. “Było bardziej cicho i cicho, wspominaliśmy i rozmawialiśmy o ubiegłym roku, o tym, jak to było takie trąba powietrzna, wiele się nauczyłem o internecie, którego nigdy nie znałem”.

W zeszłym roku ich historia stała się bardzo popularna po tym, jak Hinton udostępnił zrzuty ekranu z wiadomości tekstowych w Internecie. Kiedy żartobliwie spytał, czy nadal może przyjść na kolację, Dench odpowiedział w najlepszy możliwy sposób: “Oczywiście, że możesz … Tak właśnie robią babcie … nakarm wszystkich.”

Błędny tekst babci do nastolatka prowadzi do słodkiej niespodzianki w Święto Dziękczynienia

17 listopada 2016 r01:21

A ponieważ para uderzyła w zeszłym roku, Dench postanowił zaprosić go ponownie w tym roku.

“Dowiedziałem się o nim przed miesiącem i powiedziałem:” Święto Dziękczynienia znowu jest w moim domu, naprawdę bym go pokochał, gdybyś przyjechał “- powiedział Dench do CNN. “Ma rodzinę, która jest blisko, i zrozumiałem, jeśli nie mógł, ale spędził połowę Święta Dziękczynienia z nimi, a drugą połowę z nami.”

Hinton powiedział DZISIAJ, że on i Dench utrzymywali kontakt przez ostatni rok z wiadomościami tekstowymi. Hinton, który w tym roku ukończył szkołę średnią, chce pójść do college’u i szkoły prawniczej i zostać agentem sportowym, a Dench oferuje mu porady zawodowe, kiedy tylko może.

Oboje są zachwyceni całą pozytywną uwagą, jaką zdobyła ich przyjaźń.

“Kocham to”, powiedział Hinton. “Uwielbiam to, jak ludzie się spotykają i widzą dobro w tej historii i jak bardzo świat ją kocha.” To świetne wibracje. “