Referat męża o żonie, która jest pielęgniarką, brzmi: “Moja żona jest moim bohaterem”

Zdjęcie ciężko pracującej pielęgniarki, która ma obiad po długiej zmianie, staje się popularne po tym, jak jej mąż wykorzystał ten moment, by oddać hołd pielęgniarkom z całego świata..

Strona na Facebooku Love What Matters podzieliła się serdecznym postem napisanym przez Philipa Urtza na temat jego żony, Jessici i jej codziennej rutyny.

“To moja żona Jessica jedząca kolację po 14-godzinnym dniu” – pisał Urtz. “Wraca z pracy do domu, ma wystarczająco dużo czasu na jedzenie i przygotowuje się do snu, a następnego dnia znów jest w pracy na kolejną zmianę”.

“W pracy zajmuje się ludźmi, którzy mają najgorsze dni w swoim życiu” – kontynuował. “Uderzenia, wypadki samochodowe, wypadki motocyklowe, upadki, przerwy, uszkodzenia mózgu i wiele innych.

POWIĄZANE: “To prezent”: Pielęgniarka staje się cierpliwa wobec kobiety, którą traktowała jak dziecko

“Zajmuje się matkami, ojcami, siostrami, braćmi, przyjaciółmi i rodzinami, nie ma znaczenia kim jesteś i co się stało.” Zaopiekuje się tobą.

“Kocham ją całym sercem” – zaczął. “Moja żona jest moim bohaterem, moja żona jest pielęgniarką udaru”.

POWIĄZANE: 5-letni chłopiec borykający się z białaczką proponuje swojej ulubionej pielęgniarce

Jeśli słowa Urtza brzmią trochę znajomo, to dlatego, że zainspirował go inny hołd dla pielęgniarek z zeszłego roku, napisany przez Bobby’ego Wessona dla jego żony, Rayeny, zgodnie z postem.

Post ma ponad 73 000 polubień i 8 000 akcji. Mnóstwo komentatorów ułożyło się w pochwałę dla Jessiki.

POWIĄZANE: Hołd męża na Facebooku jest bardzo popularny: “Moja żona jest pielęgniarką. Moja żona jest bohaterem.

“Pielęgniarstwo to najbardziej niedoceniana praca”, napisał jeden z użytkowników Facebooka. “Niech twoja żona wie, że jest doceniana przeze mnie, a jej ciężka praca nie pozostaje niezauważona”.

“Moja żona jest bohaterem”: piękna nuta mężczyzny jest wirusowa

17 listopada 2015 r00:34