Lady Gaga ujawnia, jak życzliwość pomogła jej leczyć podczas wizyty u nastolatków LGBT

Dla Lady Gagi dobroć była kluczem do znalezienia pokoju w jej własnym życiu.

“Szukałem sposobów, by pomóc sobie samemu, a ja uznałem, że życzliwość jest najlepszym sposobem”, powiedziała niedawno TODAY podczas wizyty w Harlem’s Ali Forney Center, schronisku dla bezdomnych osób LGBT, aby zaskoczyć mieszkających tam nastolatków.

Jest piosenkarką i aktywistką, ale kiedy Lady Gaga spotyka się z ofiarą traumy, jest po prostu jedną z nich..

“Powiedziałem dzisiaj dzieciom:” cierpię na zespół stresu pourazowego “. Nigdy wcześniej nikomu o tym nie mówiłem. Tak więc jesteśmy. Ale życzliwość, którą okazują mi lekarze, moja rodzina i moi przyjaciele, naprawdę uratowała mi życie. “

Dama Gaga Shares Kindness
Lady Gaga występuje podczas wizyty w Harlemie Ali Forney Center, schronisku dla bezdomnej młodzieży LGBT. DZISIAJ

“Medytacja pomaga mi się uspokoić” – powiedziała nastolatkom, których prowadziła podczas krótkiej medytacji podczas jej wizyty. “Nie mam takich problemów, jakie masz, ale mam chorobę psychiczną i codziennie z tym walczę, więc potrzebuję mojej mantry, aby pomóc mi się rozluźnić”.

ZWIĄZANE Z: “Twój rachunek został zapłacony”: 15 niesamowitych aktów dobroci, które dadzą ci nadzieję

Gaga zaprosiła DZISIAJ, aby dołączyć do niej podczas wizyty, która nadawała się w poniedziałek w ramach kampanii #ShareKindness, DZISIAJ i NBC Universal obchodziła dobre i małe rzeczy.

Dama Gaga Shares Kindness
“Nie jestem lepszy od żadnego z tych dzieci. I nie jestem gorszy od żadnego z nich – powiedziała lady Gaga. “I jesteśmy w tym razem.”DZISIAJ

Według Ali Forney Center 80 procent młodzieży wyrzucono z domów ze względu na ich seksualność. Reszta ucieka z powodu zaniedbania, nadużycia, odrzucenia lub ich połączenia.

POWIĄZANE: Rock out jak Lady Gaga z jej playlistą #ShareKindness

“Jak leci? Jestem Lady Gaga; Miło cię widzieć – powiedziała do zszokowanego tłumu. Nie trzeba dodawać, że wprowadzenie nie było konieczne.

Pewna nastolatka powiedziała jej: “Kiedy rodzina była, jakby, jakby, odpychała mnie, ponieważ jestem gejem, wszystko co miałem to ty i album” Born This Way “na powtórkę.”

Celem kampanii #ShareKindness jest zainspirowanie milionów aktów dobroci do końca roku.

#ShareKindness: DZISIAJ droga do 1 miliona aktów dobroci

Dec.02.201601:28

Zaangażowanie Gagi wykracza poza jej wizytę w centrum. DZIŚ współpracował z Fundacją Born This Way Gagi, którą założyła wraz z mamą, Cynthią Germanotta, w ramach akcji Share Kindness Experience, zlokalizowanej w 30 Rock w Nowym Jorku, gdzie odwiedzający mogą popełniać dobre czyny, pisząc list lub dekorując lunch. torba dla potrzebującego dziecka.

Dla tych, którzy nie odwiedzą Nowego Jorku w grudniu, użycie hashtagu #ShareKindness na Twitterze i Instagramie oraz dzielenie się lub komentowanie miłej opowieści z Facebooka TODAY również przyczyni się do osiągnięcia celu.

ZWIĄZANE Z: Lady Gaga ujawnia swoją walkę z przewlekłym bólem

Mając nadzieję na inspirację, Gaga napisał notatkę do każdego nastolatka mieszkającego w centrum.

“Nie jestem lepszy od żadnego z tych dzieci. I nie jestem gorszy od żadnego z nich “, powiedziała. “Jesteśmy równi. Oboje chodzimy naszymi dwiema nogami po tej samej ziemi. I jesteśmy w tym razem. “

Ta historia jest częścią NBCU Podziel się życzliwością. Postępuj zgodnie z serią Facebook, Świergot i Instagram. #ShareKindness