Al Roker pomaga bliźniakom wyciągnąć niespodziankę z okazji Święta Dziękczynienia dla swojej siostry

Ambitna szefowa kuchni i telewizyjna osobowość uważali, że będzie to kolejny dzień kulinarnych lekcji w college’u, dopóki jej siostra bliźniaczka nie zmieni tego w jedno, którego nigdy nie zapomni..

Sasha Sinjic szczęka leżała na podłodze, gdy Al Roker złożył wizytę w Community College w Walencji w Orlando w środę za najnowszą odsłonę serii TODAY z indyka Trot, w której biegnie po kraju w poszukiwaniu następnego szefa kuchni w Święto Dziękczynienia.

Zobacz kulinarną studentkę, która niespodziewanie dostała niespodziankę podczas lekcji: DZIŚ w Turcji Trot!

16.16.201604:54

Sasha, która została nominowana przez jej bliźniaczą siostrę, Sonję, otrzymała dodatkową niespodziankę, gdy gwiazda Food Network, Sunny Anderson, również dołączyła do niej w klasie.

POWIĄZANE: Al Roker, Bobby Flay sprawiają, że spełnianie marzeń o Święto Dziękczynienia w ramach indyka z indyka jest prawdziwe

“O mój Boże, trzęsę się” – powiedziała Sasha – “Jesteście tak źli”.

Po zaskakiwaniu we wtorek miejscowego indyjskiego mavena w stanie Mary Al udał się do Stanowiska Słonecznego, aby odwiedzić Saszę, która jest o minutę starsza od Sonji. Młodsza siostra wiedziała, że ​​jej bliźniaczka jest idealna dla reflektorów Turkey Trot.

indyk Trot: Al with twins
Sasha Sincic sprawi, że wszyscy będą się czuli, gdy Al Roker i Sunny Anderson po prostu zaskoczą ich w klasie. DZISIAJ

“Ona jest bardzo towarzyska, po prostu bardzo wciągająca, zdecydowanie artysta” – mówi Sonja. “(Jest) bardzo zdeterminowana i po prostu ciężko pracująca.”

POKREWNE: Słoneczna sałatka na święta brukselki jest świąteczna i świeża

Celem Sashy jest posiadanie własnego show kulinarnego, w którym może dzielić się swoją pasją z innymi. Ma już podpisowe danie.

“Każdego roku na Święto Dziękczynienia gotuje swoje danie z brukselki, które jest tak dobre, a cała rodzina zawsze chce, aby to ugotowała” – mówi Sonja. “To jest coś, o co wszyscy zawsze proszą.”

Brukselka zapiekane z serem: kucharz z indyka Trot dzieli się warzywami

16.16.201604:22

Rodzina Sashy również dołączyła do nich z wielkim zaskoczeniem, pozostawiając ją bez tchu, zanim Al i Sunny zaprosili ją do autobusu Trot z Turcji, aby przygotować przepis na brukselkę. Sunny pokazała, jak przygotować sałatkę z brukselki na święta.

“Zaniemówiłem” – powiedziała Sasha.

Al Roker, Bobby Flay spełniają marzenie Dziękczynienia w jednym mężczyźnie

15 listopada 2016 r05:19

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.