24 roczna zabawka Toy Day: Spraw, by święta błyszczały dla dzieci, nastolatki w potrzebie

AKTUALIZACJA: Dzięki wszystkim, którzy hojnie otworzyli serca i przekazali darowiznę w tym świątecznym okresie, TODAY Toy Drive przekazał darowizny w wysokości około 17,56 miliona USD, dając uśmiech na twarzach ponad 3 milionów dzieci poprzez 180 rodzinnych organizacji non-profit we wszystkich 50 stanach. . Prawie 80 firm współpracowało z Toy Drive w tym roku, wraz z tysiącami ludzi w tłumie i widzami w domu. W ciągu 24 lat od uruchomienia, TODAY Toy Drive otrzymało w sumie 465 milionów dolarów darowizn od wiernych i wspaniałomyślnych widzów DZISIAJ. Jeszcze raz dziękuję, że nasz Toy Drive odniósł ogromny sukces w 2017 roku!

DZISIAJ z dumą ogłasza swoją 24. roczną zabawę na wakacje i prezent – w tym roku potrzebujemy specjalnych zabawek dla bardzo wyjątkowych dzieci.

Od 1994 roku pomogliśmy ponad 4 milionom upośledzonych dzieci, rozdając około 450 milionów dolarów darowizn dla ponad 180 organizacji w Ameryce i amerykańskich baz wojskowych za granicą. Dowiedz się, jak to się stało cenną tradycją na placu, tutaj.

Najmniejszy prezent może oznaczać świat dla potrzebującego dziecka. A w tym roku chcielibyśmy pomóc wszystkim dzieciom, które ucierpiały na obszarach dotkniętych klęskami żywiołowymi. Kiedy świętujesz z rodziną, poświęć chwilę, aby te dzieci wiedziały, że są kochane. Mamy nadzieję, że podzielicie się radością w tym świątecznym okresie i otworzysz swoje serca.

DZISIAJ

Jak przekazujesz darowiznę?

Zejdź na DZIEŃ DZISIAJ, jeśli jesteś niedaleko Nowego Jorku – gwiazdy “elfy” zbierają zabawki codziennie podczas transmisji.

Masz zabawkę, którą chciałbyś przekazać, ale której nie ma na wystawie? Zatrzymaj się przy stoisku powitania, zlokalizowanym przy windach bankowych studia w bezpośrednim centrum 30 Rockefeller Plaza, aby zrzucić swoją zabawkę za pomocą strony NBC. Poszukaj znaków DZISIAJ Toy Drive i już tam jesteś!

Gwiazdy “elfy” będą zbierać zabawki od 30 listopada i kontynuować do 22 grudnia. Gwiazdy, które pomagały w ostatnich latach to George Clooney, Kerry Washington, Usher, Jon Hamm, Ian McKellan, Maya Rudolph, Matt Damon, Claire Danes, Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson, Ben Stiller, Robert De Niro, Michael Buble, Paul Rudd i wiele twoich ulubionych gwiazd. Kto wie, kto będzie nosił kapelusz Świętego Mikołaja podczas wizyty?

Dla tych z was, którzy nie mogą tu być osobiście, ułatwiliśmy wam to! Możesz również przekazać darowiznę online na stronie www.amazon.com/today. Kliknij link Amazon, dodaj jak najwięcej przedmiotów do swojego koszyka, sfinalizuj zamówienie, a Amazon zrobi resztę.

Jeśli chcesz uzyskać informacje o firmie lub grupie, wyślij e-mail na adres [email protected] lub zadzwoń pod numer (212) 664-7508.

Wszystkie darowizny są doceniane, bez względu na to, jak duże lub małe. Najbardziej potrzebujemy zabawek dla chłopców w każdym wieku oraz nastolatków i nastolatków do 18 roku życia.

Dlaczego powinieneś Wsparcie

Co każde 29 sekund dziecko w Stanach Zjednoczonych rodzi się w ubóstwie, z ograniczonym dostępem do żywności, opieki medycznej i podstawowych usług ludzkich. Dla wielu DZISIAJ jest JEDYNYM źródłem darów na święta. W tym okresie świątecznym nie będzie zabawek dla tych dzieci, chyba że zdecydujesz się pomóc.

Program ma na celu dostarczenie prezentów i artykułów podstawowych dla zubożałych dzieci i nastolatków do 18 roku życia w całym kraju. Rozszerzyła się także o prezenty, które dzieci mogą dać swoim rodzicom, ponieważ dawanie daje radość samą w sobie.

Te przedmioty trafiają do milionów dzieci we wszystkich 50 stanach. Odbiorcami są schroniska dla bezdomnych, domy dziecka, szkoły, rodziny zastępcze, schroniska dla ofiar przemocy domowej, misje indiańskie, bazy wojskowe, szpitale, przedszkola, programy pozaszkolne oraz kluby dla chłopców i dziewcząt w Ameryce. Natalie Morales pomogła dzieciom w nowojorskim opakowaniu Graham Windham ofiarować prezenty na doroczną imprezę.

Zasłużone dzieci otwierają upominki z zabawki TODAY

25 grudnia 2012 r03:37

Przeczytaj więcej o niektórych uczestniczących organizacjach z serii charytatywnej Spotlight:

Project Sunshine – New York, NY

Jenesse Center – Los Angeles, CA.

Dzieci w kryzysie – Cos Cob, CT

Portland Homeless Family Solutions – Portland, OR

Domestic Violence Intervention Services – Tulsa, OK

Sociedad Latina – Roxbury, MA

Dorcas House – Little Rock, AR

Najmniejszy prezent może oznaczać świat dla potrzebującego dziecka. Kiedy świętujesz z rodziną, poświęć chwilę, aby te dzieci wiedziały, że są kochane. Mamy nadzieję, że podzielicie się radością w tym sezonie wakacyjnym i otworzysz swoje serca.

Więcej na temat Toy Drive:

The TODAY Show Toy Drive to projekt organizacji TODAY Show Charitable Foundation, Inc., organizacji non-profit 501 (c) (3). Wszystkie darowizny można odliczyć od podatku w zakresie dozwolonym przez prawo. W 2008 roku został uhonorowany nagrodą prezydenta za wolontariat.

Pracujmy razem, aby nasz 24. Holiday Toy Drive był największym sukcesem w historii. Pojawia się w czasie wielkiej potrzeby.

2017 Darczyńcy:

Serdeczne podziękowania należą się następującym organizacjom za ich hojny wkład:

Trzydzieści Jeden Prezentów; Mary Kay Inc .; KLOCKI LEGO; Stampin ‘Up !; Publikowanie DK; Henkel Corporation; Music Together LLC; Domy handlowe Kohl; Avon; Arbonne; ConAgra Foods; Hasbro, Inc .; US Foods; PlayMonster Toys; Zasoby edukacyjne; Hess Corporation; Caboodles; K’NEX; UPPAbaby; Build-A-Bear; Sanrio; Simon & Schuster; TOMY International; JAKKS Pacific; Kay Jewelers; Petmate; ShedRain; Major League Baseball; Vtech Toys & LeapFrog; Amazonka; Amway; USANA; Ann Williams Group; Branabel; Zak Designs; Zabawki ALEX; Lulu Press, Inc .; Książki Bangarang; Bananagramy; WowWee; Mattel; Niekończące się gry; Ulotka radiowa; Magformers; Perły Vantel; B’nai B’rith International; Cardborders; Kristina Lachaga