Założyciel Ben & Jerry tworzy smak lodów Bernie Sanders

To, co zaczęło się jako zabawne ćwiczenie w lodziarstwie fantasy, zmieniło się w nową, limitowaną edycję według jednego z oryginalnych współzałożycieli Ben & Jerry’ego, Bena Cohena. Lojalny obywatel Vermont Cohen nazwał nowy smak Bernie’s Yearnings dla kandydata na prezydenta Berniego Sandersa. Hasło do lodów? “Nic nie jest tak nie do powstrzymania, jak smak, którego czas wreszcie nadszedł.”

Na stronie internetowej Bernie’s Yearning Cohen wyjaśnia: “Jerry i ja byliśmy wyborcami Berniego Sandersa od 30 lat. Widzieliśmy go w akcji i wierzymy w niego. “Kiedy on i Jerry rozmawiają w imieniu Berniego, Cohen mówi, ludzie często pytają go, czy istnieje smak lodów Bernie Sanders. Nie było, więc Cohen powiedział, że wpadł na pomysł jednego.

Bernie's Yearnings ice cream flavor
Ben’s Best

Sama koncepcja generowała tyle hałasu, że Ben zdecydował się osobiście ubić 40 litrów w swojej kuchni. (Marka Ben & Jerry została sprzedana firmie Unilever dziesięć lat temu, więc jest to solowy smak Ben pod nazwą “Ben’s Best”.) Smak składa się z lśniących lodów pokrytych grubą warstwą gęstej czekolady. Według Cohena “dysk czekoladowy stanowi ogromną większość zysków gospodarczych, które przeszły do ​​najwyższego 1 procenta od końca recesji. Poniżej nas reszta.

Cohen sugeruje, że kawałki czekolady pokrywają na małe kawałki łyżką i mieszając je z lodami miętowymi, aby uzyskać bardziej równomierny stosunek śmietany do lodów, a następnie podzielić się lodem “ze swoimi rodakami”. Sposób na uprzyjemnienie socjalizmu!

Cohen przekazał 25 pensów Bernie’s Yearning na rzecz kampanii Sanders. Resztę otrzymają losowi zwycięzcy tego konkursu.

Dlaczego warto zatrzymać się u Berniego? Jesteśmy zainteresowani tym, co Cohen wymyśliłby dla Donalda Trumpa …