Zamień złe rozbicia na wolne skrzydła w Hooters w Walentynki

W te Walentynki, Hooters chce pomóc ci odejść od przeszłych związków i złych rozłamów. Sieć restauracji zaprasza klientów do zniszczenia zdjęcia byłego chłopaka lub dziewczyny w zamian za darmowe skrzydełka z kurczaka. “Zemsta najlepiej smakuje z boczkiem skrzydełek z kurczaka” – mówi komunikat prasowy firmy.

W ramach promocji “#ShredYourEx” w sieci restauracji, już trzeci rok, patroni mogą zniszczyć zdjęcie ich ex w każdej restauracji Hooters – lub wirtualnie, za pośrednictwem strony internetowej Hooters – i otrzymać 10 darmowych skrzydeł bez kości z zakupem 10 sztuk skrzydła dowolnego typu.

“Większość restauracji obsługuje tylko pary w Walentynki”, Carl Sweat, globalny dyrektor ds. Marketingu w Hooters of America, powiedział TODAY Food e-mailem. “W Hooters świętujemy również tych, którzy szukają lekkiego katharsis – i wolne skrzydła. #ShredYourEx to świetna okazja dla singli i ich przyjaciół, aby dobrze się bawić i cieszyć skrzydłami i napojami w Walentynki.

Po wybraniu doskonałego zdjęcia swojego byłego można wypełnić quiz Hooters online # ShredYourEx, który zadaje pytania, jak długo jesteście razem, jak doszło do zerwania i jak długo minęło od rozstania. Strona następnie poleci najlepszy sposób na zniszczenie obrazu po przesłaniu: pogrzeb go, zniszcz, spal lub uderz. Rzecznik Hooters powiedział TODAY Food, że z 54 000 osób, które pozbyły się swojego dotychczasowego online, nagrywanie obrazu jest najpopularniejszą opcją.

Po tym, jak zdjęcie zniknie na dobre, otrzymasz cyfrowy kupon na darmowe skrzydła. Klienci mogą również przywieźć swoje zdjęcie do Hooters 14 lutego, gdzie personel pomoże Ci go zniszczyć.

https://www.instagram.com/p/BBxthsBxOUc

Podczas gdy Hooters oferuje 17 sosów i suchych ścierek do skrzydełek z kurczaka, w tym wędzone skrzydełka o połowie kalorii tradycyjnych skrzydeł Buffalo, myślimy, że powinieneś wybrać opcję “Karaibski Jerk”, aby pozostać przy temacie.

Jeśli wolisz zniszczyć zdjęcie swojego ex w domu w Walentynki, TODAY Food ma 11 przepisów na singli do gotowania z przyjaciółmi.