Większy Mac? McDonald’s wprowadza zmiany do kultowego Big Maca

Pięćdziesiąt lat po debiucie Big Mac robi się przeróbką. Cóż, dwa. Jest coraz większy … i, um, mniejszy.

Przez ograniczony czas burger będzie dostępny w dwóch dodatkowych rozmiarach: Grand Mac, który ma mocniejszy pasztecik i dodatkową porcję sera, oraz Mac Jr., który jest w zasadzie zwykłym hamburgerem ze specjalnym sosem.

McDonald's Big Mac smaller and bigger sizes
Przez ograniczony czas klasyczny Big Mac będzie dostępny w dwóch dodatkowych rozmiarach: Mac Jr. i Grand Mac.McDonald’s

Wygląda na to, że legendarna kanapka stała się tak mała zbyt wiele z legendy. Według Bloomberga, Wewnętrzna nota firmowa w McDonald’s ujawniła, że ​​tylko 20 procent z tysiąclecia ma nawet wypróbowany Wielki Mac. (Tak, byliśmy tak samo zszokowani jak ty.)

POWIĄZANE: Frytki w McDonaldzie ?! Oto, gdzie je znaleźć

“Big Mac to legenda i świetnie smakujący burger z nutami pikle, musztardą, czosnkiem i cebulą”, powiedział w komunikacie prasowym szef kuchni McDonald’s Mike Haracz. “Słuchaliśmy naszych klientów, którzy powiedzieli nam, że chcą różnych sposobów ciesz się wyjątkowym smakiem Big Maca. “

Nutella burger ma fanów McDonalda we Włoszech

15 listopada 2016 r00:48

Tak więc, przy mniejszym rozmiarze (460 kalorii), McDonald’s prawdopodobnie ma na celu uświadomienie zdrowia millenialsów, którzy chcą spróbować klasycznego kombinatu smaku, nie angażując się we wszystkie kalorie. A ogromny rozmiar (860 kalorii) prawdopodobnie posłuży tysiącleciom jako nowość – element, który trzeba było przetestować na Instagramie..

Widząc jak drastyczna zmiana w menu McDonald w ciągu ostatnich kilku lat dodawała całodzienne śniadanie, wygląda na to, że łańcuch trzyma się swoich klasyków, a nie konkuruje z głównymi elementami menu, takimi jak taco Taco Bell z kurczakiem lub Burger King’s Mac n ‘ Cheetos.

POWIĄZANE: McDonald’s Chicken McNuggets są w 4 kształtach – i mają nazwy!

Ale jeśli Bloomberg ma rację mówiąc, że “milenialsi są oczarowani sztukami nostalgii”, wszyscy będziemy # TBT-owaniem naszych hamburgerów Mac Jr. na Instagramie, opatrzonych odnośnikiem do popkultury lat 90. (“Kochanie, skurczyłem się Big Mac “?) W krótkim czasie.