Świetnie czy brutto? To retro danie SpaghettiOs sprawia, że ​​kwestionujemy wszystko

Zawsze jest miejsce dla Jell-O! I, najwyraźniej, zawsze znajdzie się miejsce na SpaghettiOs.

Ale czy mają być razem zjedzone??

Wielu z nas miało dzieciństwo, w którym większość naszych podstawowych artykułów dietetycznych kończyła się na skapitalizowanym “O.” Akceptujemy to. Ale niektórzy ludzie nie wydają się gotowi puścić retro kuchnię naszej młodzieży.

To może tłumaczyć popularność wideo opublikowanego w sierpniu na YouTube przez wspólną żywnością, która stała się bardzo popularna, ponieważ trafiła na Facebooka pod koniec miesiąca. Oto forma żelatyny Retro SpaghettiOs:

Przepis jest dość prosty: dodaj dwie puszki skondensowanej zupy pomidorowej do wody i trochę niesmakowanej żelatyny (nie ma smaku, ale sprawi, że pleśń utrzyma swój kształt) i SpaghettiOs. Następnie po prostu umieść mieszaninę w okrągłej foremce i schłódź. Wyjmij go z lodówki i – na wykończenie – zorganizuj w środku las wiedeńskich kiełbasek i podawaj.

Pełny przepis tutaj.

Od tego czasu wideo otrzymało ponad 12 milionów wyświetleń na Facebooku (i, jak sądzimy, 11,9 milionów “eew”). Nie możemy znieść pomysłu zjedzenia SpaghettiOs na zimno, ale nie możemy sobie wyobrazić, by danie to przetrwało, gdyby zostało podgrzane jako pierwsze. Więc powinno być zjedzone w ogóle?

Danie przynosi wiele mieszanych reakcji w mediach społecznościowych.

Mimo to musi być kilku zagorzałych fanów SpaghettiOs, którzy uważają, że to urocze.

Być może ta wyselekcjonowana grupa ludzi lubi również retro receptury znalezione w Galerii Żałośnie. Tak czy inaczej, chcielibyśmy wiedzieć, kim są ci ludzie. Więc możemy się upewnić, że nigdy nie zaprosimy ich do puszczania!

Śledź Randee Dawn na Twitterze.