Więcej szczegółów na temat życia Anthony’ego Bourdaina w nowej biografii

Z ogromnym wylaniem hołdów i opowiadań od śmierci Anthony’ego Bourdaina 8 czerwca, nie ulega wątpliwości, że wywarł duży wpływ na wielu ludzi na całym świecie. Ecco Books ogłosił, że zbierze niektóre z tych historii od swoich przyjaciół i bliskich w ramach nowej biografii o słynnym szefie kuchni, pisarzu i osobowości telewizyjnej.

Krytyk kulinarny Paula Forbes przerwał wiadomości na Twitterze:

TODAY Food potwierdził, że “Bourdain: The Oral Biography” ma zostać opublikowany jesienią 2019 roku, a rzecznik Ecco Books powiedział TODAY Food e-mailem, że będzie “zbudowany z opowieści dzielonych przez tych, którzy znają go najlepiej”.

Nie brakuje ludzi, którzy zostali głęboko dotknięci przez Bourdaina, w tym jego drogi przyjaciel Eric Ripert, dziewczyna Asia Argento i wielu gości, którzy pojawili się w jego programach telewizyjnych, w tym “Anthony Bourdain: Parts Unknown” i “Anthony Bourdain: No Reservations. “

Finał sezonu Anthony’ego Bourdaina “Parts Unknown”, a pojawią się nowe szczegóły jego śmierci

25.2.201802:35

Wieloletnia współpracowniczka Bourdain, Laurie Woolever, zredaguje książkę, którą rzecznik określił jako “autoryzowany portret niezrównanego pisarza, weterana kuchni i podróżnika telewizyjnego”.

“Po pracy z Tony i współpracą z nią od 2004 roku, jestem zaszczycony, że teraz pracuję z jego majątkiem i rozmawiam z ludźmi, którzy znają go najlepiej, aby podzielić się historią życia, które wpłynęło na tak wiele osób, w taki sposób. na wiele sposobów, na całym świecie “, powiedział Woolever w e-mailu.

Prezydent i wydawca Ecco Books, Daniel Halpern, podzielił się także swoimi przemyśleniami, dodając: “Ta książka ma być celebracją niezwykłego człowieka, jak zapamiętał wielu ludzi na całym świecie, którzy znali go po drodze podróż.”

Anthony Bourdain with daughter
Nieżyjący szef kuchni był ojcem 11-letniej córki. anthonybourdain / Instagram

Dopóki oficjalna biografia nie zostanie wydana, fani Bourdaina mogą przeczytać dowolną liczbę książek napisanych przez płodnego autora, w tym jedną z jego najbardziej znanych książek “Kitchen Confidential”.

Bourdain miałby 62 lata w poniedziałek, 25 czerwca.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, ryzykujesz samobójstwem, zadzwoń do Amerykańskiej Narodowej Linii Ratowania Samobójstw pod numer 800-273-8255, wyślij wiadomość do 741741 lub odwiedź SpeakingOfSuicide.com/resources, aby uzyskać dodatkowe zasoby.