Weight Watchers włamuje się na targ z niskokalorycznymi obiadami

Od liczenia kalorii po sztywną kontrolę porcji, przestrzeganie diety nie zawsze jest łatwe.

Teraz Weight Watchers chce pójść o krok dalej w dążeniu do zgadywania zdrowego odżywiania za pomocą własnej linii zestawów do posiłków.

Shutterstock

To nie pierwszy raz, gdy uczestnikom Weight Watcher udało się przygotować plany posiłków dostosowane do programu. Firma wcześniej współpracowała z Chef’d, który oferował gotowe posiłki online z wstępnie wyliczoną wartością SmartPoints – zazwyczaj od 150 do 250 kalorii na porcję. Potrawy zawierały opcje takie jak grzybowe risotto, cacciatore z wieprzowiną i sałatkę z kurczaka z jabłecznikiem.

Nowe zestawy posiłków zostaną zaprezentowane w tym tygodniu na International Home and Housewares Show w Chicago, obok nowej linii narzędzi kuchennych promujących zdrowe odżywianie (takich jak spiralizery wegetariańskie, patelnie non-stick, dzięki czemu nie musisz gotować z tak dużą ilością pojemniki pomiarowe przyjazne dla oleju i ciężaru Obserwatora) oraz nowe przepisy inspirowane WW Freestyle przez szefa kuchni Eric Greenspan.

Weight Watchers musi jeszcze potwierdzić szczegóły, jakie dania będą dostępne, a ceny zestawu posiłków, ale porcje i zakres SmartPoint będą prawdopodobnie podobne do posiłków Chef’d.

Weight Watchers ujawniło, że zestawy do posiłków pojawią się w drugiej połowie 2018 r. I zostaną znalezione w supermarketach. Zestawy, przygotowane we współpracy z FreshRealm, nie będą oparte na subskrypcji, więc każdy może cieszyć się porcją gotowej porcji, kiedy tylko zechce, bez konieczności spożywania miesięcznego posiłku Weight Watchers.

Po tym, jak Błękitny Fartuch został trafiony kilkoma procesami sądowymi od inwestorów, spekulowano, czy branża zestawów śniadaniowych jest skazana na zagładę. Niedawno The New York Times poinformował jednak, że pakowane szybkie rozwiązanie do gotowania może być niedobitkiem, zauważając, że zarówno średnia liczba klientów HelloFresh, jak i średnia liczba zamówień Blue Apron na jednego klienta wzrosła w ubiegłym roku.

Niepobieralne zestawy posiłków również rosną. Oprócz tych uruchomionych przez Amazon, porcje i pakowane obiady pojawiały się w sklepach spożywczych w całym USA, w tym w 2000 roku w Walmarts w tym roku.

Jeśli zestawy Weight Watchers są podobne do wąskich opcji dostarczanych przez ich poprzedników z Chef’s, liczba kalorii będzie najtańszą opcją przez osuwisko w porównaniu do marek takich jak Hello Fresh, Blue Fartuch i Plated, z posiłkami, które średnio w 500 do 800 kalorii.

Dietetycy, cieszcie się! Wkrótce będziesz mógł cieszyć się zdrowszą żywnością dzięki temu niskokalorycznemu winu Weight Watchers.

Loading...