Walmart chce przechowywać lodówkę – nawet gdy nie ma cię w domu

Walmart chce dostarczać artykuły spożywcze do domu – i trzymać je w lodówce, czy jesteś w domu, czy nie.

Gigant handlu detalicznego testuje nową usługę osobistą w Dolinie Krzemowej, gdzie współpracuje z firmą dzwonków do drzwi inteligentnych, firmą August Home oraz z dostawą tego samego dnia, Deliv.

Wal-Mart chce dla ciebie zrobić zakupy spożywcze: wygodne … lub przerażające?

15 września 2017 r01:22

Wiceprezes Walmart, Sloan Eddleston, powiedział, że usługa ma na celu pomóc zapracowanym rodzinom w utrzymaniu dobrze zaopatrzonej lodówki, podczas gdy dorośli są w pracy lub nie wykonują innych zadań.

“Pomyśl o tym – ktoś inny wykonuje dla ciebie ping i wszystko to odkłada” – napisał Eddleston w poście na blogu zapowiadającym test.

W ramach usługi osoba dostarczająca wpisuje jednorazowy kod dostępu, aby odblokować drzwi klienta, a następnie wejść do domu i rozładować przedmioty w kuchni.

Klient otrzymuje powiadomienie o dostawie i ma możliwość przesyłania strumienia za pomocą dostarczonych kamer.

Program ma na celu odwołanie się do mieszkańców miast, którzy mają już zbyt wiele na swoich wielozadaniowych listach – powiedział.

“Wyobraź sobie, że planujesz spotkanie w ostatniej chwili i masz wszystko, czego potrzebujesz, aby już teraz czekał na ciebie w lodówce” – napisał. “A może myślisz podczas lunchu w pracy, że chcesz zaskoczyć współmałżonka, robiąc obiad, ale nie masz czasu, aby pobiec do sklepu. W przyszłości możesz zamówić na Walmart.com i zacząć gotowanie minut po przejściu przez drzwi. “

Około 95 procent osób, które wzięły udział w ankiecie na DZIŚ Twittera, powiedziało, że nie pozwoliłoby, aby osoba dostarczająca odłożyła artykuły spożywcze, gdy nikogo nie było w domu.

“Artykuły spożywcze dostarczane do moich drzwi wejściowych = super wygodne.” Artykuły spożywcze umieszczone w mojej lodówce przez nieznajomego = super creepy, “Lupe Siddharth napisał w poście.

Usługa dostawy uległa mieszanej reakcji z kotwicami DZISIAJ. Savannah Guthrie powiedziała, że ​​zarejestruje się za chwilę.

“Nie tylko odkładam moje artykuły spożywcze, ale wolę zapiekać tego kurczaka, kiedy tam jesteś” – powiedziała.

Ale Matt Lauer powiedział, że pozwalanie obcym w twoim domu bez nadzoru może skłonić niektórych ludzi do nieetycznego postępowania: “Och,” także wyładowałem twoją biżuterię. “

Ta koncepcja może nie przemawiać do wszystkich, przyznaje firma.

– Na pewno nie od razu – powiedział Eddleston. “Ale chcemy zaoferować klientom możliwość uczestniczenia w dzisiejszych testach i pomóc nam w kształtowaniu tego, jak będzie wyglądał handel w przyszłości”.

Loading...