Uwielbiam kanapki śniadaniowe Burger King? Możesz być uprawniony do zwrotu pieniędzy

Jak to się mówi, nie wszyscy bohaterowie noszą pelerynki.

Krucjata kuponowa Croissan’wich otrzymała wielką wygraną w walce z Burger Kingiem, po tym, jak oskarżyła sieć fast foodów o kupowanie klientów w ramach umowy 2-za-1 na Croissan’wich.

Burger King's Croissan'wich
Burger King

W maju, Koleta Anderson z Upper Marlboro, Maryland zatrudnił prawnika, który złożył pozew zbiorowy przeciwko Burger Kingowi, twierdząc, że firma podniosła ceny, gdy klienci kupili jeden kupon na kupno kanapek śniadaniowych.

Podczas gdy Burger King nadal zaprzecza wszelkim nadużyciom, a sąd nie orzekł, że jakakolwiek partia ma rację, osiągnięto porozumienie w tej sprawie. A inni klienci mogą dzielić się triumfem Andersona.

W ramach rozliczenia Burger King zapłaci 5 USD lub dostarczy 2 karty podarunkowe, jeśli “kupisz dwie lub więcej zmodyfikowanych kanapek śniadaniowych Croissan (bez jajka, sera i / lub mięsa) z restauracji Burger King, wykorzystał kupon BOGO w związku z zakupem i zapłacił więcej niż kwota, którą restauracja pobierała w tym czasie za jedną, niezmodyfikowaną, droższą Croissan’wich, którą zamówiłeś “między 1 października 2015 r. a 19 maja 2017 r..

Wierzysz w hype bekon? Burger King dodaje je do nowego lody

Jun.13.201200:00

Anderson twierdzi, że po raz pierwszy zauważyła problem w marcu, kiedy użyła kuponu BOGO i została obciążona kwotą 3,19 USD przed opodatkowaniem za kiełbasę, jajko i ser Croissan’wich (i otrzymała kolejną kanapkę “za darmo” w ramach umowy). Ale kiedy wróciła, aby kupić pojedyncze Croissan’wich bez kuponu, została obciążona kwotą zaledwie 2,16 USD przed opodatkowaniem.

Wiedząc, że nie jest tak, jak powinny funkcjonować kupony BOGO, Anderson postanowił spróbować tego ruchu w kilku innych Burger Kings i znalazł ten sam wzór. Jej prawnik zatrudnił śledczego, aby sprawdzić to w dodatkowych lokalizacjach Burger Kind, a nawet Miami Herald spróbował tego samego ruchu i potwierdził, że istnieje zagadka kuponów.

The Ultimate Breakfast Sandwich
Zdobądź przepis

The Ultimate Breakfast Sandwich

Elizabeth Heiskell

Jeśli uważasz, że znalazłeś się wśród klientów, którzy przepłacili (zachwyt, jeśli rzeczywiście pamiętasz dokładnie to, co zjadłeś przez ostatnie dwa lata), musisz złożyć wniosek, aby otrzymać fundusze z sieci Whopper. Możesz przejść tutaj, aby znaleźć ważny formularz roszczenia, który musisz złożyć do 19 stycznia 2018 roku.

Wygląda na to, że nie powinieneś zadzierać z prawdziwymi miłośnikami kanapek śniadaniowych.