Uwielbiam Dunkin ‘Donuts? Teraz możesz wygrać darmowe pączki za rok

Dzień Świętego Patryka jest tuż za rogiem, ale czy naprawdę masz szczęście??

Jeśli lubisz pączki, lepiej miej taką nadzieję.

Aby uczcić wydanie nowego Mint Brownie Doughnut, Dunkin ‘Donuts rozdaje dwanaście szczęśliwych fanów rocznej wartości darmowych pączków.

Konkurs jest dość prosty. Aby wziąć udział, sieć pączków i kawy prosi ludzi, aby “podzielili się świętem Dnia Świętego Patryka z Dunkin Donuts” z hashtagami #DDLuckyDozen i #Sweepstakes, aby mieć szansę na wygraną. Śledź łańcuch na Twitterze, opublikuj swoje zdjęcie w trybie przed świętami w Dzień Świętego Patryka i dołącz hashtagi. Konkurs jest również otwarty na Instagramie.

Jeden bardzo, bardzo szczęśliwy fan wygra wycieczkę do głównej siedziby Dunkin w Bostonie, gdzie będzie mógł stworzyć swój własny pączek z podpisem (możliwości są nieskończone!) Z szefami kuchni marki w oficjalnej kuchni testowej sieci.

To podróż, którą szacuje sieć na 1500 $. Konkurs jest już otwarty, ale kończy się w dniu Świętego Patryka.

Idź po złoto w Dzień Świętego Patryka z tą beczką o Złotej Puli

Mar.07.201801:32

12 fanów pączków, którzy zdobędą drugie miejsce, wygrywa kartę podarunkową o wartości 286 $, która według sieci oznacza około pięciu pączków tygodniowo przez rok.

Nowa kreacja brownie Dunkin, będąca częścią jej pierwszego partnerstwa z Girl Scouts of the USA, jest po prostu ciasteczkiem Cienkiej Miętki zamienionej w pączka i zawiera drożdżowy pączek wypełniony miętowo-czekoladowym ciasteczkowym posmakiem o smaku masła, który jest zwieńczony zielonym maczanie przez zanurzenie i posypane kruszonką kruszy. Sieć ma również napoje z limitowanej edycji z trzema aromatami kawowymi: Cienkie Mięta, Kokosowy Karmel (riff na Samoas) i klasyczny ciastko z masłem orzechowym.

Loading...