Uważaj na latające hot dogi! Armata żywnościowa Phillie Phanatic wysyła kobietę do szpitala

Każdy wie, że należy uważać na latające piłki i nietoperze podczas meczu baseballowego, ale możesz nie myśleć o niebezpieczeństwach strzelania gorącymi psami na trybuny – tak, powiedzieliśmy hot dogi.

Jeden z fanów Philadelphia Phillies nauczył się tej lekcji na własnej skórze, gdy maskotka zespołu, jasnozielony Phanatic, użyła armatki żywnościowej, by w poniedziałkowe noce wypuścić na trybunę darmowe hot dogi.

Niestety jeden z franków uderzył ją w twarz.

Philly Phanatic
Philly Phanatic w trakcie gry strzela hot doga na trybuny.Gavin Baker / Getty Images

“Sądzę, że to była tylko siła tego – po prostu przyszło tak szybko,” Kathy McVay przypomniała NBC10. “[To] uderzyło mnie w twarz, zrzuciło moje okulary i następną rzeczą, którą wiedziałem, że krwawiłem i mieliśmy zamiar udzielić pierwszej pomocy.”

McVay poszła do miejscowego szpitala, aby upewnić się, że nie ma wstrząsu mózgu. Na szczęście nie miała jej, ale podtrzymywała poważne siniaki na twarzy i mały krwiak w oku od urazu.

Phillies skontaktował się z McVayem, by przeprosić po tym incydencie.

Pomimo siniaków, McVay podnosi na duchu, a nawet wydaje się rozbawiona sytuacją. “Kiedy mówię moim braciom, zaczęli się śmiać” – powiedziała. “Przynajmniej jest zabawnie i historia, którą mogę opowiedzieć ludziom.”

Bonnie Clark, wiceprezes ds. Komunikacji w drużynie baseballowej, powiedziała TODAY Food, że jest to niefortunna sytuacja i jest zdecydowanie rzadkim zjawiskiem. Jednak stadion nie będzie w tym sezonie składać skutecznej wyrzutni żywności.

“W tej chwili nie ma nowych planów, aby zmodyfikować interakcję fanowskich wyrzutni rakiet Phanatic z fanami, ale nieustannie szukamy sposobów na poprawę bezpieczeństwa na boisku” – powiedział Clark.

Hot dog, amerykańska instytucja

Jul.03.201404:43

Jeśli chodzi o to, co fani mogą zrobić, aby zachować bezpieczeństwo, McVay ma kilka rad. “Moją jedyną rzeczą jest ostrzegać ludzi, żeby zachować ostrożność” – powiedziała.

Latające hot dogi niekoniecznie są czymś, na co możesz uważać podczas meczu baseballowego, ale jak widzisz, mogą z pewnością zadać obrażenia.