Utalentowana nastolatka zaskakuje rodzinę ze szczególnym talentem po dostarczeniu pizzy

Chcesz zamówić dużą pizzę pepperoni z muzyką klasyczną? A potem Bryce Dudal to twój facet.

18-latek od października dostarcza torty dla Hungry Howie’s Pizza w Michigan i dla niego to wymarzona praca.

“Absolutnie to kocham. Myślę, że to najlepsza praca na Ziemi “- powiedział Bryce, mieszkający w Sterling w stanie Michigan, w dziale TODAY Food. “To bardzo dobra praca dla licealisty.”

Z drugiej strony Bryce nie miałby nic przeciwko byciu profesjonalnym pianistą. A teraz, dzięki wirusowemu filmowi z Facebooka, w którym gra w czasie losowej dostawy jedzenia, może wkrótce udać się do Carnegie Hall.

25 lipca Julie Varchetti wyszła na kolację z przyjacielem z dzieciństwa. Podczas posiłku była zaskoczona, widząc, że jej mąż, Paul, który był w domu z ich 10-letnim synem, Ryanem i jego przyjacielem, Preston, zadzwonił do niej kilka razy. Kiedy Julie odpowiedziała, Paul poprosił ją, żeby obejrzała wideo, które zrobił mu chłopiec z oddziału Howiego, grający “Sonatę księżycową” Beethovena na fortepianie Webera..

Według Julie jej mąż zamówił pizzę dla siebie i dla chłopców, a kiedy Bryce ją dostarczył, zauważył rodzinny fortepian w foyer niedaleko drzwi wejściowych. Kiedy Paul zaprosił młodego człowieka, aby to sprawdzić, nikt nie podejrzewał, że Bryce byłby tak niesamowitym pianistą. Usiadł przy pianinie i zagrał piosenkę “tak pięknie”, że wszyscy w domu zatrzymali to, co robili.

Wideo ma teraz ponad 665 000 wyświetleń na Facebooku!

The Varchetti family was blown away by Dudal's piano-playing skills!
Rodzina Varchetti została zszokowana umiejętnościami pianistycznymi Dudala! Dzięki uprzejmości Julie Varchetti

“Skończyliśmy z tym fortepianem za darmo od przyjaciół, a nawet nie gramy, więc było to wielką frajdą, gdy grał”, powiedziała Julie TODAY Food. “Byłem tak podekscytowany, że w końcu spotkałem Bryce’a po obejrzeniu filmu prawdopodobnie 20 razy. On jest bardzo słodkim, pokornym dzieckiem. “

Bryce powiedział, że zaczął grać na fortepianie, gdy miał około 6 lat.

“Wiesz, zabawne jest to, że tak naprawdę nie wiem, co mnie w nim zakochało,” powiedział Bryce DZISIAJ. “Pamiętam, że zacząłem grać na klawiaturze mojej cioci Sue i graliśmy razem.”

Bryce początkowo był samoukiem, ale zaczął pobierać prywatne lekcje, kiedy skończył 12 lat. Do tego czasu powiedział, że opanował już skomplikowane utwory takie jak “Sonata księżycowa”.

Bryce powiedział TODAY Food, że nie słyszał jeszcze od żadnego programu muzycznego od czasu, gdy Julie opublikowała film w zeszłym tygodniu, chociaż skontaktowano się z nim o założeniu lokalnych zespołów. Jego talent do gry na fortepianie zdobył już ponad legiony fanów w mediach społecznościowych.

“Zdecydowanie kontynuowałbym muzykę i studia na uniwersytecie”, powiedział Dudal TODAY Food. “Chciałbym zostać pianistą koncertowym.”

Jesienią Dudal rozpocznie swój pierwszy rok w Macomb Community College, gdzie gra w baseball na stypendium sportowym. Teraz, gdy jego drugi talent stał się popularny, jest otwarty na inne możliwości poza sportem, ale powiedział TODAY, że zdecydowanie poświęci się na semestr “, a następnie zobacz, co się stanie.”

Podgrzej pizzę we właściwy sposób (NIE w kuchence mikrofalowej)

Feb.09.201800:55