To wirusowe narzędzie “3 w 1” otwiera się, kroi i umieszcza awokado w ciągu kilku sekund

Awokado są popularne – dziękuję, tost z awokado! W dzisiejszych czasach w niektórych kuchniach stały się tak powszechne, jak banany. Ale przygotowanie ich może być swego rodzaju oporem.

O ile oczywiście nie znalazłeś tego narzędzia OXO 3 w 1 z ponad 2000 pozytywnych recenzji na Amazon. Tak, to naprawdę zmieniło moje życie. Przynajmniej moje życie w kuchni.

Każdy gadżet do gotowania musi naprawdę mnie zaskoczyć, żeby zarobić miejsce w moich zatłoczonych szufladach. Po jednym użyciu ta rzecz zatrzymała trwałe miejsce.

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

OXO 3-w-1 Narzędzie awokado, 10 USD, Amazon

OXO 3-in-1 avocado tool
Zjedz dużo awokado? Potrzebujesz 3-w-1 narzędzia OXO do awokado w kuchni.OXO / Amazon

Zwykle zgadzam się z teorią Altona Browna, że ​​”jednolite osoby” – narzędzia, które służą tylko jednemu celowi – nie należą do kuchni. Ale błyskotliwość narzędzia awokado OXO polega na tym, że ma on trzy funkcje: możesz go użyć do cięcia owoców, usunięcia pestki i pokrojenia owoców na równe kawałki.

Pozwól mi policzyć przyczyny, dla których kocham tę rzecz:

1. Usuwa pestkę jak nic.

Wydostanie się z awokado może być … um … ryzykowne. Z technicznego punktu widzenia powinieneś podzielić go na ćwiartki, aby bezpiecznie go usunąć. Ale, wielu z nas walą nożem, aby go wyciągnąć, co jest całkowicie niebezpieczne. W narzędziu OXO wbudowano poręczny stempel ze stali nierdzewnej. Umieść go na dole, skręć i voila! Pit jest na zewnątrz. (Jeśli podoba ci się te małe awokado, ta funkcja może nie być tak przydatna, w zależności od wielkości dołu).

OXO 3-in-1 avocado tool
To było łatwe! Początkowo kupiliśmy narzędzie do awokado OXO do krajalnicy, ale to piter, który stał się naszą ulubioną funkcją.Tracy Saelinger / TODAY

2. Zawiera ciemnozieloną część awokado.

Zwykle, gdy zgarniasz awokado w zwykły sposób, możesz skończyć pozostawiając dużo ciemno-zielonej części (która jest nadal smaczna!) W skórce. To narzędzie zbiera się blisko skóry owocu. Tak więc, dostajesz każdy ostatni kawałek. Dodatkowo, jest dokładnie plastry. (Ta funkcja działała również świetnie z małymi awokado).

OXO 3-in-1 avocado tool
Równomiernie – i bezpiecznie – pokrój awokado jednym ruchem, używając drugiego końca narzędzia.Tracy Saelinger / TODAY

3. Może uratować twoją rękę.

Urazy z powodu krojenia awokado są tak częste, że lekarze wymyślili nawet nazwę rany: “ręka awokado”. Plastikowy zielony nóż narzędzia OXO bardzo utrudnia zranienie, ale jest wystarczająco wytrzymały, aby przeciąć awokado.

4. Można go myć w zmywarce.

W przeciwieństwie do większości noży szefa kuchni, które można myć tylko ręcznie, narzędzie awokado OXO może wejść do zmywarki ….