Testowana pod względem smaku Pizza Hut’s Hot Dog Bites Pizza; Oto, co powinieneś wiedzieć

W zeszłym tygodniu Pizza Hut ogłosiła, że ​​(w końcu) rozpętałoby Hot Dog Bites Pizza w Stanach Zjednoczonych, a reakcje wahały się od wyjątkowo zachwyconych do wyjątkowo przerażonych. Upadłem gdzieś pomiędzy, bardziej zaintrygowany niż cokolwiek innego, i sprawiłem, że moją misją było przetestowanie tego najbardziej polaryzującego ciasta do pizzy, co sprawia, że ​​jego ogólnopolski debiut przypada na 18 czerwca..

Pizza

To jest twój podstawowy Pizza Hut, z cienką, rozkosznie miękką skórką, słodkim, pikantnym sosem i słonym – nieco żucia – serem. Krótko mówiąc, jest to dokładnie to, czego można oczekiwać od Pizza Hut: dużo cukru, tłuszczu i soli, i smakuje całkiem nieźle.

Pizza Hut's hot dog crust pizza
Claire Lower

Hot-dogi

Istnieją dwa rodzaje Hot Dog Bites: “regular” i “precel”, ale oprócz soli kamiennej nie ma dużej różnicy między tymi dwoma. Zrobione z kawałka pizzy i zjadane oddzielnie, te małe chłopaki są bardziej jak świnie w kocu niż hot dogi.

Po zjedzeniu w całości, małe Hot dogi są całkiem przyjemne. Słodka skórka świetnie komponuje się z super słonymi frankami, a połączenie przypomina pałeczki koktajlowe zapakowane w Pillsbury, które można znaleźć na wieczerzy w kościele lub potlukach firmowych.

Usuń psa ze swojego domu, a sprawy stają się dziwne. Skórka wciąż jest przyjemna, ale kiełbasa zaczyna niebezpiecznie skręcać w kierunku Wiednia. Już nie osłonięty przez chropowatą powierzchnię zewnętrzną, brak hot-dogów staje się jaskrawo oczywisty, co powoduje, że żałujemy, że nigdy nie wyjmujemy świni z kocu..

Pizza Hut's pretzel hot dog crust pizza
Claire Lower

Parowanie

Nie zamierzam kłamać, lubiłem “wchodzić w interakcje” z tą pizzą. Przechodzenie między dwoma ulubionymi potrawami Ameryki było cudownie zabawne, chociaż czułem się, jakbym jadł dwa oddzielne dania – hot dogi (no, świnie w kocach) i pizza – zamiast jednego spójnego posiłku. Niekoniecznie jest to zła rzecz, odmiana sprawia, że ​​Twoje podniebienie nie jest przesycone jednym posmakiem, a pizza i hot dogi nie są dokładnie takie jak PB i J, nie powodują żadnego dysonansu.

Jeśli naprawdę chcesz oczyścić swoje podniebienie, zawsze jest ta gigantyczna wanna z musztardą. Uwielbiam żółtą musztardę, ale nie wiem, że potrzebujemy aż tyle. Musztarda jest idealna na hot doga, ale trochę dziwna na pizzę. Nie sugeruję, żeby Pizza Hut porzuciła francuskie, ale myślę, że dostarczenie różnorodnych sosów zaowocuje długą metą. Skoro nie możesz udawać, że ma się zbyt dużo godności podczas spożywania takiego stworzenia, to dlaczego nie pójść na całość i nie zaoferować pikantnego sosu serowego, a może kubka sosu ranczo (który pasuje do wszystkiego)?

Jedyny problem, jaki mam z zastąpieniem skorupy ostrym psem, jest logistyczny: po zjedzeniu wszystkich hot doga nie ma już łatwego sposobu na złapanie smacznego kawałka pizzy. To nie jest wielka tragedia, ale jest trochę nieporządna.

Czy mogę zamówić ponownie?

Tak, ale tylko z zainstalowanym systemem wsparcia. Nigdy nie należy próbować podbić takiej bestii bez wsparcia; robienie tego byłoby szaleństwem. To jest imprezowe jedzenie i najlepiej sparować z głodnymi, prawdopodobnie pijanymi przyjaciółmi.

Pod koniec dnia Pizza Hut’s Hot Dog Bites Pizza jest nowatorskim jedzeniem, przeznaczonym do konsumpcji z poczuciem humoru i dużą ilością wody. Jest słony, tłusty, trochę za dużo, ale nic z tego nie znaczy, że nie jest smaczny. Nie stałbym się częścią mojej codziennej, a nawet cotygodniowej diety.

Jeśli jesteś znawcą fast foodów z apetytem na ekstremalne, to jesteś winien pizzę Pizza Hut’s Hot Dog Bites. Ale jeśli jesteś typem osoby, która szczerze wolałaby zjeść jabłko niż torbę Doritos, powinieneś prawdopodobnie wyjaśnić. (Nie jestem do końca pewien, dlaczego tak klikniesz).