Teraz możesz zamówić drobiazgi z Rachel od “Przyjaciół” – ale jest pewien haczyk

Kiedy Central Perk, fikcyjna kawiarnia z popularnego programu telewizyjnego “Friends”, ma swojego prawdziwego odpowiednika, fani na całym świecie byli zachwyceni.

Ale teraz, kiedy dowiedzieliśmy się, że jest prawdziwa wersja legendarnego, niegodziwego deseru Rachel z odcinka “The One When Ross Got High”, jesteśmy podekscytowani. Krem? Dobry! Dżem? Dobry! Mięso? Gooood!

Rachel's trifle
Jeśli lubisz mięso swoim słodkim, błahostka Rachel to właśnie szukana kombinacja obiadów / deserów.Dzięki uprzejmości Deliveroo

Ta oferta nie jest drobnostką. A może tak jest.

Brytyjska firma zajmująca się dostarczaniem żywności Deliveroo stoi za nowym wynalazkiem, który nazwali Meat & Sweet trifle, potrawą zawierającą klasyczne połączenie babeczek, dżemu, kremu, malin, bananów, bitej śmietany … i wołowiny podsmażanej z groszkiem i cebulą . Mniam!

W odcinku, Rachel natknęła się na słodko-pikantną katastrofę, kiedy kartki jej książki kucharskiej utknęły w całość.

“Smakuje jak stopy!” – krzyknął Ross, ale Joey uwielbiał kombinację i pożarł całą swoją porcję. Matt LeBlanc niedawno ujawnił, że podczas gdy jego postać bardzo lubiła ten drobiazg, on przypadkiem zjadł trochę pogryzionej przez współ-gwiazdę błahostki, które zostały wypluwane.

Danie, które sprzedaje się za około 8 USD, zostało stworzone z okazji rocznicy zakończenia “Przyjaciół”, które zostało wyemitowane 6 maja 2004 roku. (Jest też wersja wegetariańska z mielonym tofu zamiast wołowiny).

Współtwórca “Przyjaciół” opowiada o najbardziej pamiętnych momentach Dziękczynienia

15.11.201704:12

Niestety, będziesz musiał zrobić małą pracę z nogą, aby wylądować jedną z mikstur dla siebie: wejdą do sprzedaży od piątku, 4 maja o godzinie 21:00. w Londynie i Hiszpanii tylko “whist stock lasts”, powiedział rzecznik Deliveroo powiedział TODAY Food.

Oczywiście, jeśli czujesz się żądny przygód, zawsze możesz odtworzyć w domu podobny do stóp, pikantny deser. Spróbuj posypać mieloną mieloną wołowinę z pikantnego pasterskiego ciasta Padma Lakshmi ze śmietaną, jagodami i ciastem w tym dekadenckim letnim przepisie … i ciesz się!

Wszyscy amerykanie Summer Berry Trifle
Zdobądź przepis

All-American Summer Berry Trifle

Clodagh McKenna

Śledź Randee Dawn na Twitterze.

Loading...