Ten malutki gadżet spienia mleko, miesza jajka i baty śmietankowe w ciągu kilku sekund

Wielu z nas wie, że jeśli przestaniemy kupować 5 dolarów kawy, wszyscy będziemy milionerami – lub coś podobnego – pewnego dnia. Ale jak uzyskać wyniki kawy w domu bez kupowania drogiej, profesjonalnej maszyny?

Zacznij od niedrogiego ręcznego spieniacza do mleka.

Przez lata próbowałem wielu, z różnymi rezultatami. Następnie zespół DZISIAJ zauważył spieniacz mleka PowerLix za 15 USD na Amazon, więc postanowiłem sprawdzić, czy może on sprostać ponad 2000 świetnych recenzji.

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

PowerLix Milk Frother, 15 USD, Amazon

W jaki sposób to froth milk at home
Amazonka

Oto co znaleźliśmy:

1. Jest łatwy w użyciu.

Jak to działa? Napełnij kubek około jedną trzecią pełną mlekiem (użyłem 2 procent, ale zrobi to dowolny rodzaj), a następnie podgrzej w kuchence mikrofalowej przez 45 lub 50 sekund. Pod kątem 45 stopni przykleić spieniacz do filiżanki, włączyć i spienić mleko. Najlepiej, aby spieniacz poruszał się od poziomu mleka do dna kubka. Jest zasilany bateryjnie, więc nie musisz go podłączać.

W jaki sposób to froth milk at home
Podgrzać mleko, a następnie użyć spieniacza pod kątem 45? kąt przez około 45 sekund.Tracy Saelinger / TODAY

2. Działa jak marzenie.

Po około 45 sekundach poziom mleka zasadniczo się potroił, tworząc wysokie szczyty piankowego smaku. Nałóż łyżeczkę na przygotowaną kawę lub espresso i bum, podnieś swój domowy napar.

W jaki sposób to froth milk at home
Wykorzystaliśmy ręczny spieniacz mleka PowerLix za 15 USD, aby wypić profesjonalny napój kawowy w domu.Tracy Saelinger / TODAY

3. Łatwo jest je wyczyścić.

Po użyciu włóż metalowy drut pod wodę. To jest to!

4. Znaleźliśmy zastosowania poza kawą.

Oczywiście kochamy gadżety, które zarabiają na swoje utrzymanie. Gdyby nie można go było używać do niczego oprócz spieniania mleka, prawdopodobnie nie byłoby tego warte.

W jaki sposób to froth milk at home
Ten gadżet może bardzo szybko podkręcić jajecznicę.Shutterstock

Oprócz wypuszczania gwiezdnych latte i macchiatów w domu, użyliśmy spieniacza jajecznica – i okazały się super puszyste (bez żadnej z tych jajecznych białko-białych części). Zemulgowany sos do sałatki w kilka sekund i okazało się jedną porcję bita śmietana za około minutę (używając zimnej śmietanki i szczypty cukru). A najlepsze jest to, że narzędzie jest wystarczająco mocne, aby wytrzymać każde z tych wszechstronnych zastosowań.

Zainteresowany bardziej gadatliwymi (ale przydatnymi) gadżetami kuchennymi? Sprawdź niektóre z naszych innych opinii:

  • Ta 5-letnia ostrzałka z 8000 pozytywnych recenzji odstraszyła nas

  • To wirusowe narzędzie “3 w 1” otwiera się, kroi i umieszcza awokado w ciągu kilku sekund

  • Wypróbowaliśmy ten najlepiej sprzedający się spiralizator warzywny i działa jak marzenie

  • Ciąć się podczas gotowania? Te 11 dolarów rękawiczki są ratownikami