Szefowie kuchni honorują Anthony’ego Bourdaina w związku z jego 62. urodzinami

Jakby odejście szefa kuchni i gwiazdy telewizyjnej Anthony’ego Bourdaina nie było wystarczająco świeże w umysłach i sercach jego fanów i bliskich, dziś oznacza to, co byłoby jego 62. urodzinami.

W pamięci słynnego smakosza, kilku szefów kuchni – i niezliczonych fanów – wysłało swoje hołdy do Bourdaina na platformach społecznościowych od Twittera do Instagrama.

Finał sezonu Anthony’ego Bourdaina “Parts Unknown”, a pojawią się nowe szczegóły jego śmierci

25.2.201802:35

Dave Chang z show Netflix “Ugly Delicious” i założyciel grupy restauracji Momofuku opublikował “Happy Birthday Tony.” Wszyscy tak bardzo za Tobą tęsknimy. “

View this post on Instagram

Happy birthday Tony. We all miss you so much.

A post shared by Dave Chang (@davidchang) on

W poście, która pamięta Bourdaina, Andrew Zimmern’a, gospodarza “Bizarre Foods” w “The Travel Channel”, powiedział: “Jesteś kochany i brakujący w sposób, którego nie możesz sobie wyobrazić.”

Szef kuchni Geoffrey Zakarian przekazuje wszystkie dochody ze swojej imprezy “A Cooks Tour”, uhonorowanie Bourdaina w jego 62. urodziny, 25 czerwca w Buffalo w stanie Nowy Jork, amerykańskiej Fundacji na rzecz Zapobiegania Suicide.

Jeden z najbardziej dotkniętych jego śmiercią, dziewczyna Bourdaina, Asia Argento, podzielił się z sercem miłosnym wierszem na Twitterze kilka dni temu.

Szef kuchni Eric Ripert, wieloletni przyjaciel Bourdaina, który niestety był tym, który uznał go za niereagującego, jeszcze nie opublikował postów w mediach społecznościowych na temat Bourdaina od czasu wydania tego oświadczenia na Twitterze po jego śmierci.

Od jego tragicznej śmierci wylewają się hołdy z całego świata. Fani złożyli życzenia urodzinowe Bourdainowi za pośrednictwem mediów społecznościowych.

https://www.instagram.com/p/BkdUQ81F30Y

Wiele restauracji, w których odwiedził, powiedziało, że będą popierały działania na rzecz zapobiegania samobójstwom.

Restauracja Gramercy w Santa Monica namalowała nawet mural Bourdaina na ścianie przed restauracją.

Dzisiejszy wieczór z każdej nocy może być tym, który obejrzy świeżo wydany finał sezonu “Parts Unknown” i wzniesie kieliszek na cześć szefa kuchni, który jest większy od życia.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, znajduje się w kryzysie, zadzwoń do amerykańskiej National Samobójczej Linii Zapobiegania Samobójstwom pod numer 800-273-8255, wyślij wiadomość do 741741 lub odwiedź stronę SpeakingOfSuicide.com/resources, aby uzyskać dodatkowe zasoby.