Starbucks wprowadza na rynek pierwsze bezalkoholowe butelkowe frappuccino i koktajle owocowe

Starbucks właśnie ogłosił kilka nowych opcji butelkowych napojów i choć nie będą one dostępne przez kilka miesięcy, ci, którzy chcą wyciąć mleko i śmietankę z ich porannego naparu, będą mile zaskoczeni nowymi dodatkami.

Już od kilku lat dostępne będą klasyczne butelkowe frappuccinos z kawowym łańcuchem, które wkrótce będą dostępne w odmianach wytwarzanych z sygnaturą łańcucha Almondmilk – alternatywa dla mleka bezalkoholowego z migdałami, wodą, cukrem i różnymi zagęszczaczami.

Dzięki uprzejmości Starbucks

Starbucks Bottled Frappuccino Chłodzony napój kawowy z Almondmilk będzie dostępny zarówno w smakach waniliowych, jak i mokrych. Łańcuch kawy mówi, że te nowe napoje trafią do sklepów spożywczych w maju 2018 roku.

Należy jednak pamiętać, że chociaż te napoje wykorzystują mleko inne niż mleczne z mleka migdałowego, a nie mleko krowie, nie są one oznaczane jako pozbawione produktów mlecznych lub wegańskie. Tak więc, chociaż te napoje mogą być lepszym wyborem, jeśli jesteś wrażliwy na produkty mleczne, nie są idealnym wyborem dla osób cierpiących na ciężką alergię na mleko lub nietolerancję. Ale wersje klasycznych smaków Almondmilk zawierają o 35 procent mniej kalorii niż ich tradycyjne odpowiedniki z mlekiem mlecznym.

W maju, Starbucks zadebiutuje także w dwóch nowych Doubleshot Coffee Smoothies. Są również wykonane z Almondmilk łańcucha, jak również prawdziwe owoce (w szczególności banany) i kawa. Koktajle będą dostępne zarówno w smaku Dark Chocolate Banana, jak i Vanilla Honey Banana, udowadniając raz na zawsze, że czekolada na śniadanie jest całkowicie akceptowalna..

Dzięki uprzejmości Starbucks

Odkąd Starbucks oferuje swój Almondmilk w swojej kawie przez około rok, ma sens, aby produkt trafił do butelkowanych napojów firmy. Oprócz mleka wytwarzanego z migdałów, Starbucks oferuje także mleko sojowe i kokosowe jako bezalkoholowe alternatywy dla wszystkich latte i napojów..

To nie jedyna wiadomość prasowa dla Starbucks.

W lutym, sieć kawowa wprowadza także nowe zimne napoje jednokomorowe, zarówno w Vanilla & Fig, jak i Unsweetened Black. Ten waniliowy smak brzmi jak idealna, marzycielska uczta, którą można cieszyć się tuż przed Walentynkami.