Starbucks kończy dziś już dziś: o tym, jak znaleźć kawę dziś po południu

Nie wpadaj w panikę, ale sklepy Starbucks w całym kraju już dziś się zamykają, więc miłośnicy łańcucha kawy będą musieli wcześnie załatwić ich naprawę.

We wtorek kawowy gigant z Seattle zamknie 8000 sklepów należących do firmy, aby przejść szkolenie dotyczące różnorodności.

Starbucks closing stores early May 29
Starbucks wcześnie zamyka sklepy, aby edukować pracowników o uprzedzeniach rasowych.

Dlaczego to się dzieje?

Po incydencie rzekomej dyskryminacji rasowej w sklepie w Filadelfii, w wyniku którego kilka protestów przeciwko firmie, Starbucks chce spędzić kilka godzin na szkoleniu swoich pracowników (które nazywa partnerami) na temat uprzedzeń rasowych.

Aresztowanie 2 Afroamerykanów w Starbucks wywołuje protesty

16 kwietnia 2014 r02:48

Po incydencie, w którym dwóch czarnych mężczyzn zostało aresztowanych za siedzenie w kawie bez dokonania zakupu, największy na świecie łańcuch kawowy oficjalnie oświadczył, że żaden zakup nie jest konieczny, aby klient mógł usiąść w jednym ze swoich sklepów..

Co robią pracownicy?

Podczas zamknięcia ponad 175 000 pracowników Starbucks będzie miało “rozmowę i sesję edukacyjną na temat rasy, stronniczości i budowania różnorodnej firmy powitalnej”, zgodnie z zapowiedziami programu wydawanego przez firmę.

Program zawiera komentarze Howarda Schultza, założyciela i przewodniczącego; Kevin Johnson, prezes i dyrektor generalny; a także członkowie zarządu, kierownik sklepu, a nawet artysta i aktywista, Common. “To nie będzie idealne” – mówi film o treningu Starbucksa – “ale wszyscy jesteśmy w tym razem.”

O której kończy się Starbucks?

Większość sklepów zamyka się na dzień około godziny 22:00. lub 2:30 pm. czas lokalny, zostaną ponownie otwarte rano w dniu 30 maja w ich zwykłych godzinach. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się dokładnie, kiedy zamyka się lokalny sklep, jest sprawdzenie dokładnych godzin dla każdej lokalizacji Starbucks na stronie lokalizatora sklepu firmy.

Więc gdzie mogę dostać kawę?

Martwisz się o otrzymanie popołudniowego pick-upa? Nie martw się, jest dużo kawy od wybrzeża do wybrzeża.

Starbucks zamyka tylko około 8000 sklepów firmowych; jednak sklepy obsługiwane przez główne sklepy spożywcze, hotele, uniwersytety lub lotniska, około 7000 lokalizacji, najprawdopodobniej pozostaną otwarte przez cały dzień. Więc jeśli naprawdę potrzebujesz oryginalnego fixa Frappuccino, spróbuj najbliższego celu lub sklepu spożywczego, który ma Starbucks.

Obraz: Changes at Dunkin Donuts
Potrzebujesz kawy, kiedy Starbucks już się zamknie? Spróbuj Dunkin Donuts.CJ GUNTHER / EPA

W przypadku braku sklepu Starbucks w sklepie Dunkin ‘Donuts ma tysiące lokalizacji na wschodnim wybrzeżu, a wiele z nich jest otwartych do późnych godzin wieczornych. Oto wyszukiwarka sklepów Dunkin ‘Donuts. Na Zachodnim Wybrzeżu spróbuj Peet’s lub Dutch Bros. Spróbuj też odwiedzić lokalną lub czarną kawę, aby wesprzeć właścicieli małych firm.

To nie jest pierwszy raz, gdy Starbucks zamknął wszystkie swoje sklepy. W 2008 r. Zamykał swoje drzwi przez trzy godziny na szkolenia firmowe.