Sprawdź limitowaną paczkę Krispy Kreme i inne potrawy o tematyce zaćmienia

Eclipse mania jest na nas!

Dla tych, którzy planują patrzeć w niebo 21 sierpnia na pierwsze całkowite zaćmienie Słońca w Stanach Zjednoczonych od 99 lat, istnieją nieskończone sposoby, aby wejść w duchu. Oglądanie imprez, festiwali, a nawet wypożyczanie Airbnb pojawiło się w całym kraju. Gorące miejsca, które podążają ścieżką totalności, która rozciąga się od Salem w stanie Oregon do Charleston w Południowej Karolinie, przewidywały tłumy z przysmakami i napojami w stylu eclipse..

Od deserów po piwo – oto jeden z najciekawszych, limitowanych wydań, które zapewnią Ci najlepszą jakość oglądania.

Krispy Kreme’s Chocolate Glaze Doughnut

Sarah Roof / Krispy Kreme Doughnuts

Ulubione pączki Ameryki robią się mroczne! Krispy Kreme ogłosił swoją paczkę zaćmień w limitowanej edycji – marzycielski poczęstunek zwieńczony “pysznym polewą czekoladową”. Klienci mogą wkraść się we wczesny test smaku, jeśli zatrzymają się w miejscach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie w godzinach wieczornych “Hot Light” w dniu 19 sierpnia i 20 sierpnia. Możesz śledzić lokalne “Krispy Kreme” Hot Light za pośrednictwem aplikacji, dzięki czemu nie przegap niczego.

Dairy Queen Blizzards

Lody oferują słodką ofertę dla kochających zaćmienie mecenasów do 3 września. W poniedziałek podpis Blizzards z łańcuchem będzie dostępny jako część kupna, zdobądź jedną umowę za jedyne 99 centów. Umowa zaczyna się w dniu zaćmienia, 21 sierpnia i trwa do niedzieli poprzedzającej święto pracy.

Pilot i latanie J

Zatrzymaj się, uczestnicząc w pilotażowych i latających centrach podróży J od poniedziałku, 21 sierpnia i odbierz darmowe batoniki Milky Way w standardowym rozmiarze lub paczkę gumy do żucia Eclipse (oczywiście!) Przy zakupie dowolnego napoju w sklepie, z wyłączeniem zakupy alkoholu. Zbyt zajęty próbą zrzucenia projektora zwierciadlanego do oglądania zaćmienia? Promocja zaćmienia Słońca jest ważna dla klientów od 21 sierpnia do 25 sierpnia.

“Mooncakes” Denny’ego

Jeśli nigdy nie miałeś naleśnika w kształcie księżyca, poniedziałek jest twoim szczęśliwym dniem. W restauracji Denny’s można dostać wszystko, co można zjeść “Mooncakes” za jedyne 4 USD w czasie zaćmienia. Ale co jest Mooncake? Denny’s mówi, że Mooncakes są ich zwykłymi naleśnikami w kształcie księżyca – co, dowcipy Denny’ego, zwykle kształtuje naleśniki. Mimo to musimy przyznać, że ta sprytna promocja wywołała u nas chichot.

“Eclipse Cookie” Cristaudo

Na cześć zaćmienia, ta piekarnia w Carbondale w stanie Illinois będzie produkować partie zwycięskiego projektu ciasteczek. Tego lata odbył się Konkurs Projektowania Słonecznego Projektu Słonecznego 2017, który wyłonił zwycięzcę i dwóch finalistów. Pierwszy projekt przedstawia słońce, które nadaje księżycowi wielki uścisk niedźwiedzia. Cristaudo będzie również sprzedawać okulary eclipse dla klientów w celu ochrony oczu podczas wielkiego wydarzenia.

Eberhard’s Dairy’s Solar Swirl Ice Cream

Nowy ekscytujący smak nazwany “Solar Swirl” został zaprezentowany przez Ebhard’s Dairy, w samą porę na szał zaćmienia. Lody waniliowe, stworzone przez zwycięzcę konkursu na “Słoneczne zaćmienie Słońca”, zawierają karmelowe zawijasy, pianki i krówki. Możesz znaleźć się pyszną łyżką w wybranych lokalnych lodówach Oregonu.

Excel Bottling w najciemniejszej godzinie Black Cherry Soda

Soda Dark Cherry Black Cherry może być najlepszym przymrużeniem oka w dzień zaćmienia. Excel Bottling w Breese w stanie Illinois wypuściło specjalne opakowanie dla wszystkich ćpunów zaćmienia Słońca. Każda soda z limitowanej edycji jest ozdobiona obrazem zaćmienia Słońca i pamiątkowego monikera. Te specjalne napoje można kupić online i są również dostępne w wybranych lokalnych sklepach.

Ścieżka totalności Schlafly

Będziesz chciał otworzyć to zimne z kolegami obserwującymi zaćmienie. Firma Schlafly Beer w St. Louis zaprojektowała opakowanie eclipse z limitowanej edycji dla swojego piwa Helles. W pakiecie 12 znajdziesz parę okularów przeciwsłonecznych, które chronią twoich peeperów przed słońcem. A dla tych, którzy chcą jeszcze bardziej świątecznie, Schlafly organizuje Eclipse Field Trip, który oferuje lunch z grilla, gry trawnikowe i muzykę na żywo – wszystko w drodze totalności za 45 USD.

Holesinsky Vineyard and Winery’s Blackout

Gdy Idaho przygotowuje się na zaćmienie, Holesinsky Vineyard and Winery wprowadza własne specjalne wydanie Blackout. Wino zostało nazwane i wydane na cześć nadchodzącego zaćmienia słońca i jest dostępne w wybranych lokalizacjach Idaho. Holesinsky’s Blackout to “rezerwa mieszanki czerwonego wina”, składająca się w 80 procentach z Syrah i 20 procent z Cabernet Franc, co pozwala uzyskać idealną filiżankę czerwieni.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany 10 sierpnia 2017 r.