Słodki szok! Puchar Masła Orzechowego Reese’s bez masła orzechowego istnieje

Czy Reese’s Peanut Butter Cup to wciąż masło orzechowe Reese’s bez masła orzechowego? Pewien człowiek z Iowa nie pomyślał o tym, po tym jak w jakiś sposób dostał swoje dłonie bez kremowego, orzechowego nadzienia.

W kwietniu Alex Hentges z Dubuque zamieścił zdjęcie na Facebooku na swojej czekoladowej filiżance z napisem “Yo Reese’s, co daje? Gdzie jest mi [sic] masło orzechowe?”

Wysłał nawet film z przysmakiem, aby udowodnić, że nie jest fałszywym materiałem Photoped.

Reese szybko odpowiedział, mówiąc: “Doceniamy to, że to podmyliście, Alex. Chcemy uzyskać więcej informacji.” Potem poprosili Hentgesa, aby wysłał im prywatną wiadomość.

Hentges powiedział, że początkowo powiedziano mu, że firma wyśle ​​mu kilka kuponów z cukierkami, ale był zszokowany, gdy kilka dni później przybył bardziej konkretny prezent.

Reese's Peanut Butter Cup no peanut butter
Alex Hentges

Zamiast kuponów Reese przysłał mu gigantyczną paczkę opiekuńczą wypełnioną wszystkimi kubkami Reese. Według zdjęcia zamieszczonego w zaciągu, Hentges otrzymał białe, ciemne i regularne kubki oraz gigantyczne kubki. Firma wprowadziła także kilka batonów Nutrageous, przynosząc cały pakiet do około 5 funtów słodkich rzeczy.

Najwyraźniej nie dostał specjalnych dodatków, takich jak śmietanka do kawy Peanut Butter Cups Reese’s czy wypełniony masłem orzechowym Krispy Kreme Reese’s Peanut Butter – ale nadal był bardzo szczęśliwy.

Pakiet przyszedł z listem od Reese, że czytamy: „. Czasami chcemy przypomnieć ludziom, że potrzebują zarówno czekolada i masło orzechowe, razem, aby mieć idealne słodycze Był to jeden z tych czasów i byłaś nieszczęśliwa osoba Teraz. Daliśmy do zrozumienia, że ​​jest wystarczająco dużo czekolady i masła orzechowego, żeby wszystko między nami było cool “.

Hoda, Meghan Trainor wypróbuj nowe puchary masła orzechowego Reese’s Pieces

1 maja 2016 r00:34

Więc w jaki sposób cukierki Hentgesa skończyły się bez jego wypełnienia?

Rzecznik z Reese (który jest własnością Hershey) powiedział DZIŚ Żywność email „Ciągle nie jesteśmy pewni, jak dokładnie masło orzechowe tajemniczo zniknął, ale każdy wie, że nie może być Reese Peanut Butter Cup bez masła orzechowego, więc marka musiała wszystko naprawić! “

Wygląda na to, że Hentges nie był jedynym, który dostał pucharek Reese’s Cup bez masła orzechowego, chociaż firma powiedziała, że ​​nie słyszeli jeszcze od nikogo innego. Jeden z użytkowników Twittera twierdzi, że ma jedną:

Ciekawe, czy wkrótce też dostanie słodką niespodziankę?!