Soda z marynowanej soku jest teraz czymś – czy spróbowałbyś?

Po tygodniu raportowania o pełnych cukru mitycznych drinkach ze Starbucksa, nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani, by przynieść ci trochę słonych wiadomości.

Soda z marynowanego soku jest teraz czymś – dzięki dziadkowi Joe’s Candy, sieci kiczowatych cukierków w Pensylwanii i Ohio. I myślałeś, że osiągnęliśmy szczyt pikla z koperkową zupą i koperkowymi mennicami. (Oszczędzimy ci tutaj żart “wielkiego kopca”.)

Nie exactly thirst-quenching...
Niezupełnie gaszenie pragnienia…

“Nasze sklepy oferują różnorodne produkty marynowane, takie jak marynowane mennice, gumy o smaku marynowanym, marynaty z jodełkami, a nawet bandaże typu” pickle “,” przedstawicielka słodyczy powiedziała TODAY Food. Tak więc soda o smaku pikle wydawała się logicznym kolejnym krokiem, szczególnie z tym, co przedstawiciel nazwał “niedawnym wzrostem” zainteresowania konsumentów czymkolwiek marynowanym.

Ponieważ nie słyszeliśmy wieści o niedawnym wzroście ciąży, przypuszczamy, że ten wzrost zainteresowania ma więcej wspólnego z modą, ruchem “zrób to sam”, pochodzącym z miejsc takich jak Brooklyn i Portland..

Ale wiadomości zyskały bardzo polaryzujące reakcje na Twitterze – od “dobrego”! na “brutto!”

Osobiście jestem w podekscytowanym obozie, bo uwielbiam wszystko, co jest marynowane – regularnie jem marynaty na deser – i ponieważ ten napój pozwoli na pikle. strzały ewoluować w marne napoje.

Co smakuje jak marynowany pop, pytasz? Cóż, czekamy na sprawę, którą przysłał nam dziadek Joe, ale w międzyczasie będziemy musieli polegać na ich opisie:

“Twój mózg przygotowuje cię do smaku soku z marynaty (jak prosto ze słoika)” – powiedzieli nam. “To pachnie jak soki z kopru marynowanego, jak możesz sobie wyobrazić, smak jest doskonały, a smak nie jest przytłaczający, jest słodki i zdecydowanie zaspokoiłby głód trawki”.

Idealny do sparowania z whisky; niezbyt dobre na zaspokojenie pragnienia.

POWIĄZANE: 4 sposoby na szybkie przygotowanie marynat z zaledwie 5 minutami przygotowania

I nie, to nie tylko gazowany sok marynowany – soda zawiera gazowaną wodę źródlaną, cukier trzcinowy, kwas cytrynowy, naturalny smak (zakładamy, że to sok z ogórka), gumę arabską i kurkumę dla koloru, i jest pasteryzowana dla bezpieczeństwa.

Briniasty napój kosztuje 2,50 USD za butelkę w sklepach, ale kosztuje 9,99 USD za butelkę w Internecie (w tym za wysyłkę), więc jeśli nie znajdujesz się w pobliżu sklepu, warto zapłacić za sześciopak za 29,99 USD.

Loading...