Sławny brązowy chleb Cheesecake Factory trafia do sklepów spożywczych

Ilekroć usiądziesz na posiłek w The Cheesecake Factory, zawsze możesz liczyć na dwie rzeczy: bardzo duże menu restauracji wita Cię z wieloma (może zbyt wieloma) opcjami i tym lekko słodkim, pysznym brązowym chlebem, który możesz nosić podczas rozważ swój główny wybór posiłku.

Teraz nie musisz już iść do restauracji. W tym tygodniu sieć rozprowadza swój popularny chleb w sklepach spożywczych w całym kraju – i będzie dostępna w trzech różnych odmianach.

sernik Factory brown bread
Fabryka serników

Brązowy chleb będzie dostępny w ośmiu opakowaniach rolek obiadowych typu “heat-and-serve”, dwupaku z mini bagietkami i wstępnie pokrojonymi bochenkami kanapkowymi, a będziesz mógł je znaleźć w dziale piekarni w swoim sklepie. Sugerowana cena detaliczna wynosi 3,49 USD za bagietki i bułki oraz 4,49 USD za chleb kanapkowy.

Czy smakuje tak, jak w restauracji??

DZISIAJ Jedzenie z radością przystąpiło do testu smaku i jako wielcy fani chleba (tak, zawsze będziemy mieli więcej, gdy poprosimy), możemy poświadczyć, że jedzenie w domu jest tak samo smaczne jak w restauracji. Chleb jest miękki i żucia i smakuje jak aromatyczna pszenica, z nutą pół-uzależniającej słodyczy (suszone melasy i brązowy cukier są wymienione w składnikach).

Aby pyszne bułki i bagietki były wyjątkowo smaczne, podgrzej je w piekarniku przez pięć minut w temperaturze 350 stopni i na wierzchu z masłem. Mniam.

Świeżo zmielona mąka jest najlepszą rzeczą od krojonego chleba, mówią piekarze

31.12.201603:55

Chleb jest produkowany z mąki pełnoziarnistej i jest podobny pod względem kalorii do chleba od innych marek. Przykładowo, jedna rolka obiadowa to 110 kalorii w porównaniu do półksiężycowej rolki obiadowej Pillsbury, która wynosi 100 kalorii. Kawałek chleba kanapkowego to 80 ca.lories, w porównaniu z jednym kawałkiem pełnoziarnistego chleba Pepperidge Farm o całkowitej ziarnistości 110 kcal

Ludzie są bardzo podekscytowani, że popularny chleb będzie jeszcze łatwiejszy do zdobycia.

Niezależnie od tego, czy chcesz podać ciemnego chleba na kolejnej uroczystej kolacji, czy po prostu rozgrzać się w chłodne noce z Netflix, z pewnością będzie to pyszny dodatek do posiłku o każdej porze dnia. Teraz, gdybyśmy tylko mogli nakłonić ich do umieszczenia ponad 250 pozycji menu w sklepach spożywczych!

Jeśli naprawdę lubisz produkty Cheesecake Factory, w sklepie spożywczym dostępnych jest kilka innych produktów, dzięki którym poczujesz się jak w restauracji. Chleb jest częścią sieci Cheesecake Factory At Home, która obejmuje mieszankę serników, śmietankę do kawy i czekoladki.