Rzuć imprezę w stylu południowym z wędzonymi żebrami i bokami rodzeństwa Smollett

Jazz, Jurnee, Jake i Jussie Smollett zatrzymują się na placu DZISIAJ, aby podzielić się ulubionymi rodzinnymi przepisami z książki kucharskiej “The Family Table: Recipes and Moments from a Nomadic Life”. Pokazują nam, jak zrobić niewiarygodnie delikatne żeberka z grilla, sałatkę inspirowaną salsą, tandetne ziemniaki zapiekane ze świeżym krabem, musujący koktajl margarita i słodkie pralinowe cukierki z pekanami.

Wolno wędzone żeberka, ziemniaki z gratin: jak zrobić posiłek w stylu południowym

25 kwietnia 2016 r04:46

DZISIAJ ma powiązania partnerskie, więc możemy uzyskać niewielki udział w przychodach z Twoich zakupów. Przedmioty są sprzedawane przez sprzedawcę, a nie DZISIAJ.

Smollett Siblings' Fall-off-the-Bone Slow-Smoked Ribs
Zdobądź przepis

Smollett Rodzeństwo Spadek-the-Bone Wolno-wędzone żeberka

Jake Smollett

“Kiedy dorastałem, mama sprawiała, że ​​żebra z tyłu dziecka były tak delikatne, że kość wypadłaby” – mówi Jake. “Wolno gotujące się żeberka na grillu, aby uzyskać perfekcyjnie przetartą skorupę na zewnątrz i delikatne soczyste mięso od środka, to prawdziwa forma sztuki”.

Smollett Siblings' Potatoes au Gratin with Fresh Crab
Zdobądź przepis

Smollett Rodzinne ziemniaki zapiekane ze świeżym krabem

Jurne Smollett

“Elegancka prostota naczynia daje mu możliwość ponownego odkrycia, pozwalając ci nałożyć na niego swój własny styl” – mówi Jussie. “Nasza rodzina stworzyła francuską klasyczną interpretację Cajun, z kawałkami świeżego mięsa krabowego, dodając świeży, cierpki posmak smaku na kremowym tle idealnie zmiksowanego sera”.

Smollett Siblings' Black Bean, Avocado and Tomato Salad
Zdobądź przepis

Smollett Black Bean, awokado i sałatka z pomidorów

Jazz Smollett

Według Jazza, “Nasza rodzina nazywa to sałatką” BlaVaMato “, która oznacza czarną fasolę, awokado i pomidory, a te świeże składniki są wrzucane razem, by stworzyć killer mosh pit z serowej sałatki inspirowanej salsą.”

Smollett Siblings' Ginger Ale Margarita
Zdobądź przepis

Smollett Rodzeństwo Ginger Ale Margarita

Jazz Smollett

“Nasza rodzina lubi podpisywać nasze receptury, a ta margarita nie jest inna” – mówi Jazz. “Dodatek szampańskiego piwa imbirowego dodaje do klasycznego koktajlu musu i słodyczy”.

Zdobądź przepis

Smollett Pralfiny rodzeństwa

Jurne Smollett

Jurnee mówi: “Lubię każdą kombinację orzechów i karmelowego smaku, więc praliny są tuż za moją uliczką, kiedy tylko pracuję na południu, co bardzo często znajduję lokalną pralinkę, to jest coś, co trudno znaleźć nigdzie w domu, uwielbiam robić własne! Są pyszne i stanowią idealny prezent. “

Jeśli lubisz te przyjazne rodzinie przepisy, powinieneś spróbować również:

Mezzi Rigatoni Pasta with Corn and Spicy Sausage
Zdobądź przepis

Mezzi Rigatoni Makaron z kukurydzą i ostrą kiełbasą

Giada De Laurentiis

Joanna Gaines' Chicken Pot Pie
Zdobądź przepis

Joanna Gaines ‘Chicken Pot Pie

Joanna Gaines