Retrospekcja lat pięćdziesiątych: Pyrex wskrzesza klasyczną konstrukcję naczynia żaroodpornego

Jeśli jesteś miłośnikiem potraw do pieczenia Pyrex, na wiosnę przychodzi ci na myśl Irlandczyk. Jeden z najpopularniejszych wzorów w stylu vintage, limitowana edycja “Lucky in Love” z 1959 roku, powraca w marcu – z bardziej rozsądną ceną niż pieczenie dostępne obecnie w Internecie.

Nowa linia Lucky in Love ma ten sam klasyczny design, co jej poprzednik: koniczynki i serca wydają się wyrastać z zielonej trawy. Oryginalna kolekcja została wykonana z mlecznego szkła i została okrzyknięta “świętym graalem” z wypieku przez kolekcjonerów i aukcjonerów Pyrex ze względu na wyjątkowy wzór, ograniczoną dostępność i, według marki Pyrex, brak zapisów, ile dokładnie zostało sprzedanych..

Pyrex relaunches coveted 1959 Lucky in Love dishes.
Pyrex wznawia renomowane dania z 1959 r. Lucky in Love.Pyrex – Corelle Brands

“Najbardziej charakterystyczną cechą tego wzoru jest rzadkość i podnoszący na duchu, świeży wygląd – klasyczny wzór serca i shamrocków jest taki sam, ale teraz został ponownie uruchomiony, aby dotrzeć do nowej generacji domowych kucharzy dzięki różnorodnym rozmiarom naczyń do przechowywania żywności. pokrywki “, powiedział przedstawiciel firmy Pyrex.

Nowa linia produktów wykonana jest z przezroczystego szkła z pokrywą z tworzywa sztucznego bez BPA i będzie dostępna w pojemnikach o pojemnościach od 2 do 11 filiżanek, o przekątnej od 3,99 do 11,99 USD. Zestawy będą sprzedawane w witrynie Macy’s i na stronie Pyrex.

Podczas, gdy nowy projekt z pewnością pociągnie za sobą serca miłośników starych naczyń, jeśli na końcu tęczy znajdziesz garnek ze złotem, trzymaj się swoich starych potraw Pyrex.

Te nieprzejrzyste, jaskrawe kawałki o kwiecistych i geometrycznych wzorach idą za niezłą monetę i mogą być warte od 700 $ do niskich tysięcy.

https://www.instagram.com/p/BfZYYU1FAMe

W sierpniu 2015 roku jeden z Instagrammerów opublikował, że oryginalne naczynie z żarłacza opalowego Pyrex z Lucky in Love wylądowało w serwisie eBay za 4 000,99 USD.

https://www.instagram.com/p/52AlDUSVWk

Upragniony wzór wprowadził go również do innych przedmiotów, takich jak ręczne ręczniki kuchenne, takie jak te dostępne na Amazon.

Loading...