Radosna kurczak generała Tso Joy Bauer, a także porady dotyczące chińskiego jedzenia

Myślisz o zamawianiu na wynos? Byłbym skłonny założyć się, że chińskie jedzenie jest na szczycie twojej listy. Nic w tym dziwnego – sosy są pełne smaku, a potrawy są o wiele bardziej godne. Niestety, te przepyszne dania główne są również wypełnione tłuszczem i kaloriami, a często więcej sodu niż powinno się spożywać w ciągu całego dnia.

Joy Bauer nadaje zdrowemu przeróbkowi kurczaka generała Tso

Jun.20.201604:18

Ale jeszcze nie rzucaj pałeczkami! Nadal możesz cieszyć się każdym kęsem – za pomocą kilku prostych poprawek do swojego zamówienia. Jeśli to możliwe, wybierz dania na parze z kurczakiem, krewetką lub tofu i dodatkowymi warzywami. Poprosić o sos na boku i mżyć tylko kilka łyżek warte. A jeśli chodzi o ryż, idź łatwo i trzymaj się (najlepiej) brązu kontra białego lub smażonego.

Zastanawiasz się, jaki jest Twój najlepszy sposób, jeśli chodzi o najpopularniejsze potrawy? Wypróbuj te trzy opcje:

1. Najpierw pomiń smażone bułki z jaj zanurzone w sosie kaczki i idź na parzone kluski warzywne z odrobiną sojowego sosu o obniżonej zawartości sodu. Pamiętaj, że beaty na parze smażone są każdego dnia tygodnia.

2. Obracaj pomarańczową (chrupiącą) wołowinę lub słodko-kwaśną wieprzowinę z domowym smażonym ryżem na wołowinę lub kurczaka i brokuły z brązowym ryżem. Zamówienie wołowiny i brokułów to przynajmniej połowa składająca się z warzyw, dzięki czemu dostaniesz dużo odżywiania i hit włókna (dodatkowo zaoszczędzisz nawet 1000 kalorii).

3. Zamiast krewetek lub krewetek Sichuan w sosie czosnkowym, które mają 700 kalorii (odpowiednik 16 smażonych bryłek kurczaka lub 44 tatery!), Spróbuj krewetki z sosem homarowym, aby pokroić 300 kalorii.

Jeśli jesteś jak większość Amerykanów, kurczak generała Tso jest jedną z twoich ulubionych potraw. Niestety, jest to również jeden z najgorszych przestępców, jeśli chodzi o tłuszcz, cukier i kalorie oraz sód. Ale nie poddawaj się! Musisz tylko wypróbować moją uproszczoną wersję, która pochodzi prosto ze stron mojej nowej książki kucharskiej “Od Junk Food do Joy Food”. Rzuć to menu na wynos i zagraj dziś szefa kuchni!

Radość's Low-Calorie General Tso's Chicken
Zdobądź przepis

Joy’s Low-Calorie General Tso’s Chicken

Joy Bauer

Joy Bauer nadaje jajkom Benedict zdrową odmianę

Jun.06.201604:51