Przez rok człowiek je pizzę Domino i jakoś schudł

Sądzę, że przez cały rok można jeść w żołądku całą pizzę?

Nie tylko jeden facet twierdzi, że to zrobił, ale tak naprawdę twierdzi, że udało mu się stracić około pięciu funtów w trakcie wyzwania..

Brian Northrup ze Scotch Plains, New Jersey, zamówił pizzę Domino codziennie przez 367 dni i udokumentował podróż w mediach społecznościowych. Ale dlaczego zdecydował się to zrobić w pierwszej kolejności – poza tym, że pizza jest oczywiście pyszna? Aby pokazać, że nawet przy złej diecie, możesz nadal pracować, aby być zdrowym.

“Jeśli widzisz mnie, stosunkowo małego faceta, który nigdy nie był dobrym sportowcem … Chcę być przypomnieniem tego, co jest możliwe dzięki ciężkiej pracy” – powiedział Northrup, według raportu Foodbeast.

Jego kanał na Instagramie jest wypełniony obrazami przedstawiającymi go każdego dnia z nową pizzą. Zmieniając porządek, by było ekscytujące, Northrup jadł ciasta, począwszy od klasycznego podwójnego pepperoni, aż po dość niezwykłe, takie jak ananas i ser feta.

W rzeczywistości jego karma jest jak deska inspiracji do wypróbowania nowych dodatków. Jest szpinak i ciasto z pomidorów, podwójne ciasto jalapeno i stek z Philly i paprykę z czerwonej papryki. (Domyślamy się, że jesz pizzę z tego samego miejsca każdego dnia, najlepiej to zmienić!)

Ostatniego dnia jego tak zwanej #pizzaapocalypse, Northrup zgiął swoje mięśnie (żołądek) i zjadł trzy pizze, aby świętować.

Oczywiście, istnieją potencjalne problemy zdrowotne, które powstają podczas jedzenia czegoś tak kalorycznego i ciężkiego jak pizza. Ale Northrup twierdzi, że obserwował swoje ciało nie tylko regularnie, ale także zasięgając porady u lekarza.

“Poszedłem do lekarza i przetestowałem moją krew na wszystkie rutynowe wskaźniki zdrowotne, takie jak” dobry i zły “cholesterol, poziom cukru we krwi na czczo itp., A testy wykazały zdrowy poziom” – powiedział. “Oczywiste było również, że moje ciśnienie krwi zostało skontrolowane i mieściło się w granicach tego, co uważa się za zdrowe.”

Dodał, że lekarz nie miał wiele do powiedzenia, kiedy powiedział jej, co zamierzał zrobić. “Przypuszczam, że myślała, że ​​zwariowałam, ale ona nie podjęła żadnej próby powstrzymania mnie od próby tego.”

To nie jest pierwszy raz, gdy ktoś codziennie wybiera się do jedzenia w konkretnej restauracji typu fast food. Jeden człowiek jadł w Chipotle przez 155 dni, podczas gdy inny trwał 425 dni w tej samej, szybkiej restauracji.

Oczywiście jedzenie poza domem, szczególnie w tym samym miejscu, nie jest dla większości ludzi. Ale Northrup pokazał, że był w stanie utrzymać szczupłą sylwetkę nawet przy złej diecie dzięki ćwiczeniom – o czym należy pamiętać, nawet jeśli nie jesz pizzy codziennie.

Aby nie wydawać się dużym chwytem marketingowym, Jenny Fouracre, dyrektor ds. Public relations Domino, potwierdziła, że ​​TODAY Food nie jest sponsorowana przez korporację. Zauważyła jednak, że chociaż sieć nie płaci za żadne z posiłków, ma nadzieję, że “jest członkiem naszego programu lojalnościowego i prawdopodobnie przez to dostał darmową pizzę!”

Według własnego posta na Instagramie w Northrup rzeczywiście zarabiał 24 darmowe pizze dzięki swojej jadalnej przygodzie.