Przepisy na dania kuchni śródziemnomorskiej: niskokaloryczne pieczone popcorn falafel i baklava

Kiedy myślisz o śródziemnomorskiej kuchni, prawdopodobnie myślisz o oliwie z oliwek, orzechach i nasionach oraz zdrowych greckich sałatkach. Ale jest mnóstwo dekadenckich i niezbyt dietetycznych potraw, takich jak baklava i smażony falafel, które mogłyby nieco się rozjaśnić. Sprawdź moje zdrowsze wersje – obie zapewniają ten sam pyszny smak za ułamek kalorii.

Naucz się tworzyć szczuplejsze wersje falafel i baklava od Joy Bauer

27 stycznia 2017 r03:12

Baklava Popcorn
Zdobądź przepis

Baklava Popcorn

Joy Bauer

Jeśli jesteś fanem bakławy, kruchego greckiego deseru z ciasta filo, masła, orzechów i miodu, to powinieneś dać mojemu bakcylowi popcorn. Ma wszystkie te same smaki, ale za ułamek kalorii. Dodatkowo, jest to bardzo proste.

pieczony Falafel

Radość Bauer's Baked Falafel
Joy Bauer’s Baked FalafelNathan Congleton / DZISIAJ

Nie ma argumentów, że falafele są smażone w głębokim tłuszczu. Wykonane z pikantnej ciecierzycy ciecierzycy lub fasoli fava (lub obu) mogą być małe, ale mogą zapakować mnóstwo kalorii. Aby przerobić klasyczne, bliskowschodnie danie, rozjaśniłem składniki i upiekłem je zamiast usmażyć. Gotowy produkt to lepsza wersja, która jest równie pobłażliwa. Rozsmakuj się i sprawdź, czy się zgadzasz!

Aby uzyskać więcej smacznych przepisów, zapoznaj się z książką kucharską Joy, From Junk Food, Joy Food. I śledzić Joy na Twitterze, Facebooku i Instagramie.

Loading...