Poznaj kanapkę McFlurry: “tajny” deser McDonald’s, który jest wirusowy

W McDonald’s dzieje się nowe szaleństwo z deserów, ale nie znajdziesz go w menu. Ten przysmak na zamówienie został stworzony przez fana sieci fast food i obejmuje dwie słodkie przekąski, które możesz zamówić w restauracji: McFlurry i ciasteczka z kawałkami czekolady.

DZISIAJ

Użytkownik Twittera @ nxthvniel_ wydaje się być pierwszą osobą, która opublikowała tę kreatywną miksturę, która polega na wzięciu dwóch ciasteczek i rozprowadzeniu między nimi Oreo McFlurry, aby stworzyć kanapkę z lodami. Kanapka McFlurry, jeśli chcesz.

Wkrótce post został opublikowany w mediach społecznościowych, zdobywając ponad 18 000 retweetów i 58 000 polubień. Niektórzy użytkownicy nazywali twórcę wizjonerem i wyprzedzali czasy, podczas gdy inni byli po prostu wściekli, że jeszcze nie pomyśleli o tej kombinacji. (Dlaczego nie my ?!)

Uważamy, że jest to słodka wersja Chicken Big Mac – Big Mac z pasztecikami wołowymi zamienionymi na paszteciki McChicken – który jest teraz w oficjalnym menu w Australii. Po pierwsze, ludzie zrób to sam, kupując Big Maca i McChicken’a i zamieniając placki – podobnie jak McFlurry Sandwich. Czy to może być kolejna “tajna” kanapka, aby dostać się do oficjalnego menu?

Ludzie próbowali ukrytej pozycji w menu, a opinia była jak dotąd pozytywna.

Nie wszystkie restauracje McDonald’s sprzedają ciasteczka z kawałkami czekolady, ale jeśli najbliższa jest miejscem uczestniczącym, możesz spróbować wypróbować deseru – oczywiście po swoim Chicken Big Mac.