Powiadomienie o wymarzonej pracy! Wygraj darmowe pączki przez rok jako Główny Urzędnik Doughnut Entenmanna

Marzyła się wymarzona praca Homera Simpsona: Chief Dough Officer!

Entenmann’s Bakery szuka teraz kogoś, kto wypełni tę honorową rolę i brzmi jak ładny, słodki koncert.

The Follow: Zobacz, jak naprawdę powstają słynne pączki Entenmanna

23 sierpnia 2017 r01:26

Szczęśliwy człowiek, który wyląduje na tej pozycji z ciastami, dostanie roczną dostawę pączków, wraz z 5000 $ w gotówce i limitowaną edycję Entenmanna.

Ale jak stać się kolejnym CDO?

Entenmann’s organizuje konkurs, w którym pyta zarówno fanów marki, jak i pączków, o to, jak mogliby jeszcze bardziej ulepszyć pączki firmy i co chcieliby, aby kolejny pączek Entenmanna był pączkiem. Inne pytania na formularzu zgłoszeniowym online obejmują sposób, w jaki wnioskodawca rozpowszechniałby miłość do pączków Entenmanna, jeśli został wybrany na stanowisko, a także gdzie lubi jeść swoje ulubione pączki.

Personel Entenmanna zawęzi wpisy do pierwszej piątki w oparciu o oryginalność, kreatywność i tych uczestników, którzy wyraźnie wykazują prawdziwą pasję do dziurawego ciasta. Ostateczna piątka będzie musiała przesłać film wyjaśniający, dlaczego uważa, że ​​zasługuje na zaszczyt objęcia funkcji pierwszego szefa firmy Doughnut firmy.

Entenmann's doughnuts
Firma Entenmann’s Bakery poszukuje honorowego Chief Doughnut Officer.Piekarnia Entenmanna

Filmy zostaną opublikowane online dla publiczności, aby zagłosować na swojego ulubionego finalistę, a sonda zakończy się 2 sierpnia. Jednak sędziowie ostatecznie wyłonią ostatecznego zwycięzcę na podstawie danych głosujących i różnych innych kryteriów, do 6 sierpnia..

Pozostali czterej finaliści nadal będą wydawać się w porządku, kupując po 1000 dolarów za sztukę i roczną dostawę pączków, pod warunkiem, że otrzymają kartę debetową o wartości 364 USD.

Ludzie już rozważają możliwość zostania CDO. Jeden z fanów skomentował konto Instagram na Instagramie, że jego żona z pewnością powiedziałaby im, że przez wiele lat był oficjalnym Chief Dough Off Officer w swoim domu, podczas gdy inny żartował: “To jest apartament, w którym chciałbym być.”

Inny fan obiecał: “Aby chronić i służyć pysznym pączkom i uśmiechom, które wywołują, że moi przyjaciele … będą moim obowiązkiem jako oficer pączka”.

Entenmann, który co roku produkuje ponad miliard pączków (w smakach takich jak jabłkowy, miękisz cytrynowy i szkliwa maślanka) mówi, że od jego założenia w 1898 roku, wyprodukował ponad 15 miliardów pączków, które, jeśli zostały ułożone na całej powierzchni, owinąłby się wokół Ziemi ponad 30 razy.

Nawet Homer nie mógł zrzucić tylu pączków … cóż, przynajmniej nie na jednym posiedzeniu.