Poruszaj się, babeczki: 3 proste wskazówki na zdrowsze śniadanie od Joy Bauer

Przejdź, babeczki! Wypisuję trzy proste wskazówki, które pomogą ci przygotować poranny posiłek bogaty w składniki odżywcze.

1. Uwzględnij produkty.

Owoce i warzywa dostarczają organizmowi witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i błonnika, niestrawnego węglowodanu, który pomaga ustabilizować poziom cukru we krwi, obniżyć poziom cholesterolu, a nawet umożliwić uczucie sytości na dłużej. Do omletu dodajemy pieczarki i paprykę, doprawiamy jogurt z jagodami i łączymy jabłko z masłem orzechowym. Możliwości są nieskończone!

Naucz się jednej małej rzeczy, aby się dopasować: francuskie tosty w kubku

09.04.201801:46

2. Pakuj w białko.

Badania pokazują, że rozpoczęcie dnia od posiłku bogatego w białko może pomóc w utracie wagi i energii. Aby podnieść swój talerz śniadaniowy, spróbuj zrobić omlet z 1 całych jaj i 2 do 3 białek z warzywami (około 14-18 g białka) lub cieszyć się 6-uncjowym pojemnikiem jogurtu greckiego z jagodami (około 15g białka).

3. Zachowaj to proste.

Poranki są często gorączkowe, więc warto mieć kilka realistycznych opcji śniadaniowych w tylnej kieszeni. Oto kilka moich posiłków, które są mniej niż 300 kalorii i zapewniają co najmniej 4 gramy błonnika plus 10 gramów białka. Wznieś się i świeć!

Przepisy, aby rozpocząć rano prawo:

Francuska toast w kubku

Francuscy tościowi fanatycy, ten przepis jest dla ciebie. Jest słodki, pyszny i nie wymaga żadnej patelni. Dodatkowo pakuje 12 gramów białka i 5 gramów błonnika za mniej niż 150 kalorii – to cud w kubku!

Radość Bauer's French Toast in a Mug
Nathan Congleton / DZISIAJ

Smoothie śniadanie truskawkowo-bananowe

Przygotuj ten smaczny koktajl śniadaniowy dla Ciebie i Twojej rodziny. Nie tylko jest to szybkie przygotowanie (obowiązkowa poranna poranna rutyna), ale także zapewni ci energię do lunchu. Zacznij popijać!

Wafle PB & J

Oto proste danie śniadaniowe, które jest spinem klasycznego czasu na lunch, PB & J. Po prostu toast 2 pełnoziarniste gofry, następnie na wierzch każda z 2 łyżeczkami masła orzechowego (lub dowolnego orzecha lub masła z wyboru) i 1/4 szklanki plasterków malin i borówek.

Aby uzyskać więcej zdrowych wskazówek, śledź Joy na Twitterze, Facebooku i Instagramie i sprawdź jej książkę kucharską “Od fast foodów do Joy Food”. Oglądaj ją w NBC Health + Happiness w każdą sobotę.

DZISIAJ ma powiązania partnerskie, więc możemy uzyskać niewielki udział w przychodach z Twoich zakupów. Przedmioty są sprzedawane przez sprzedawcę, a nie DZISIAJ.