Po walce z rakiem gwiazda “Top Chef” Fatima Ali wraca do kuchni

Goście i szefowie kuchni na Pebble Beach Food and Wine Festival mieli coś więcej niż tylko wspaniałe posiłki na weekend.

Impreza, która rozpoczęła się 5 kwietnia, oznaczała powrót gwiazdy Fatimy Ali do kulinarnego światła reflektorów po zdiagnozowaniu mięsaka Ewinga, gatunku kości i tkanki miękkiej, ostatniej jesieni.

“Złotowłosa i trzy najlepsze niedźwiedzie szefa kuchni” to pierwsze publiczne wydarzenie kulinarne Ali od czasu ogłoszenia, że ​​lekarze ogłosili ją “bez raka” w lutym. Według Bravo, wydarzenie wyprzedało się z góry za 225 USD za talerz. 28-letni szef kuchni (uznany za “małego misia” jako uczestnik 15 sezonu Bravo w “Top Chef”) przygotował ucztę w piątek po południu wraz z zawodnikami “Top Chef” Bruce’em Kalmanem i Tylerem Andersonem (“papa-niedźwiedzie” ) i szef kuchni Elizabeth Falkner (Goldilocks).

Trzy niedźwiedzie ponownie pokazały swoje innowacje w kuchni w sobotę z pokazem “dzikich i cudownych kaszek”. W niedziele Ali zakończyła swój weekend podczas Lexus Grand Tasting, w którym uczestniczyło ponad 30 znakomitych szefów kuchni przygotowujących małe talerze w połączeniu z komplementarnymi winami..

Ali ogłosiła, że ​​na początku tego roku ponownie pokaże swoje umiejętności w kuchni na festiwalu w Monterey w Kalifornii na Instagramie.

“Jestem podekscytowana i denerwuję się, że tak długo wracam do kuchni, moje leczenie trwa nadal, ale nie mogę dłużej trzymać się z dala” – napisała. Po tym, jak lekarze znaleźli guza na ramieniu jesienią ubiegłego roku, szef kuchni z Nowego Jorku otrzymał leczenie w Memorial Sloan Kettering Cancer Center, gdzie zachowała optymistyczne podejście, dzieląc się wrażeniami z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Otrzymała nawet kilka znanych znajomych smakoszy, w tym gospodarza “Top Chef” i sędziego Padmy Lakshmi oraz kilku jej 15 sezonowych zawodników..

Po ogłoszeniu przez Alego na Instagramie, fani nie tylko przybyli na festiwalową stronę internetową, by poczuć smak powrotu Ali, ale pokazali pakistańsko-amerykańskiemu szefowi kuchni wylewanie wspierających okrzyków, takich jak “Go Baby Bear”, “Masz to !!!” i “Gratulacje po twoim powrocie!”

Niektórzy instagramenci mieli więcej sentymentów, aby się nimi dzielić: “To jest tak wspaniałe, by usłyszeć, chciałbym móc wziąć udział w tym wydarzeniu, a wiele miłości i pozytywnych myśli zostało wysłanych na twoją drogę”.

Inny pisał: “Jesteś najlepszym kucharzem, twoja siła jako osoba jest niewiarygodna, jesteś inspiracją dla młodego szefa kuchni, gdzie jesteś błogosławiony, życzę ci dobrego szefa kuchni?”

Fani pokazali także miłość na Twitterze.

Jeden pochwalił Ali jako ocalałego.

Inny napisał: “Wsiadaj, dziewczyno! Gotuj swoje smaki, rób to, co czyni cię szczęśliwym. Ciesz się!”

Co dalej Ali? W lutym szef kuchni powiedział amNY, że planuje przenieść się do Kalifornii i otworzyć tajską restaurację z wpływami pakistańskimi po zakończeniu kolejnej rundy terapii..