Paula Deen odpadła z gry Smithfield Foods

Imperium biznesowe Paula Deen w dalszym ciągu rozpadało się w poniedziałek, kiedy Smithfield Foods ogłosił, że zerwie siedmio letnią współpracę z upadłą gwiazdą sieci Food Network. Deen słynęła z promowania szynek Smithfield w wielu swoich przepisach i ma linię produktów wieprzowych z firmą, która twierdzi, że “zrywała” swoje więzi z powodu dopuszczonego przez Deena wykorzystania rasistowskich łupów.

“Smithfield potępia użycie obraźliwego i dyskryminującego języka i zachowania jakiegokolwiek rodzaju”, powiedziała wiceprezes firmy Keira Lombardo, a następnie powiedziała: “Smithfield jest zdecydowanym liderem etycznego przemysłu spożywczego i ważne jest, aby nasze wartości i wartości naszych rzeczników są odpowiednio dostosowane. “

Deen i Smithfield pracowali razem od września 2006 roku.

Deena została również odrzucona przez Food Network, która ogłosiła w piątek, że nie odnowi swojej umowy w związku z kontrowersjami związanymi z zeznaniem z 17 maja związanym z pozwem złożonym przez byłego pracownika, który twierdzi, że pracowała w środowisku pełnym uprzedzeń i rasistowskich łupów , i że Deen rozważał zaplanowanie “plantacji” – ślubu na temat w 2007 roku. Deen później przyznał w sądzie, że użył N-słowa w przeszłości.

W piątek opublikowała trzy krótkie filmy na YouTube, przepraszające za używanie “nieodpowiedniego, szkodliwego języka” oraz za niestawienie się na zaplanowany wywiad z Mattem Lauerem DZISIAJ. Ona jest teraz zaplanowana na kolejną rozmowę z Lauer w środę w środę.

Podczas gdy wielu fanów wyraziło swoje poparcie dla Deen, inne firmy, z którymi współpracuje, takie jak QVC, również rozważają swój związek z gwiazdą południową.

“QVC podziela obawy związane z niefortunną sytuacją Paula Deen” – powiedział wiceprezes QVC ds. Komunikacji korporacyjnej Paul Capelli w weekend. “QVC nie toleruje zachowania dyskryminującego. Dokładnie monitorujemy te wydarzenia i toczące się spory sądowe. Sprawdzamy nasze relacje biznesowe z panią Deen, a w międzyczasie nie mamy bezpośrednich planów, aby pojawiła się ona w QVC. “