Owoce morza Red Lobster pochodzą właśnie z popularnego serialu telewizyjnego

Istnieje wiele sposobów na drażnienie kelnera. Pytanie o nazwę farmy, w której uprawiano warzywa lub składanie jaj, jest jednym z nich. Ale jedna sieć restauracji naprawdę chce, aby wszyscy znali źródło jednej z jej żywności – i to jest dość zaskakujące.

Jak zrobić ciastka z kraba na 2 sposoby (w tym jeden bez kraba!)

13 listopada 2017 r03:53

To dlatego, że następnym razem, gdy zamówisz nogi krabów z Red Lobster, jest szansa, że ​​został złapany przez załogę w “Deadliest Catch” Discovery Channel.

Zgadza się. Przebojowy serial telewizyjny, w którym ujawnia się zagrażające życiu niebezpieczeństwa, z jakimi boryka się rybak na morzu, to nie tylko nocne emocje. Kapitanowie Casey McManus i Josh Harris sprzedają swoje okręty, a wiele złapanych przez nich krabów zostaje zakupionych przez Red Lobster.

50-letnia sieć sklepów z owocami morza oferuje obecnie wiele dań z kraba w ramach corocznej promocji Crabfest. Jedną z popularnych potraw jest “Crab Lover’s Dream” (“Crab Lover’s Dream”), która obejmuje dziko żyjące nogi krabów, nogi krabów północno-pacyficznych i linguini alfredo.

Łapanie krabów to niezwykle trudna i niebezpieczna praca, o której wie każdy, kto oglądał “Deadliest Catch”. To ironiczne, że łapanie jedzenia dla “wymarzonej potrawy” może być koszmarem głębokiego morza. Tak czy inaczej, warto wiedzieć (i właściwie obserwować), jak biały, maślany aromat trafia na talerz.

Klasyczny Crab Cakes
Zdobądź przepis

Classic Crab Cakes

Billy Dec

Jako oda do rybaków i jako przyjacielskie przypomnienie dla klientów, Crabfest oferuje również specjalny koktajl “Rogue Wave” w szklanym kubku z “Deadliest Catch”. Jest niebieski jak morze i wykonany z tequili – co może sprawić, że ludzie poczują się jak leci na skalistych wodach z obsadą serialu.

Inne specjały Crabfest obejmują dania takie jak krewetki nadziewane kraba i łososia, tilapia z kraba, surfowanie i torf, oraz zestaw składający się z kraba śnieżnego i dzikiego kraba Dungeness.

Łańcuch powiedział, że cały jego krab jest “złowiony, możliwy do prześledzenia, zrównoważony i odpowiedzialny”. Działa tylko z dostawcami stosującymi się do “programów certyfikacji stron trzecich” z Global Seafood Initiative do Best Acaculture Practices.

“Alaska to jedyny stan z konserwatywnym językiem w swojej konstytucji, dlatego jest to model zrównoważonego rozwoju dla miejsc na całym świecie”, powiedział dyrektor Friarsa Reding z Friars Frisz w filmie o partnerstwie restauracji i show.

Chociaż Red Lobster właśnie ogłosił partnerstwo z flotą “Deadliest Catch” na wodach Alaski, Delish poinformował, że związek rozpoczął się trzy lata temu. TODAY Food nie otrzymał potwierdzenia od Red Lobster w czasie prasy.

W świetle tego reality-TV rewelacja, być może najlepszym najlepszym sposobem na wzięcie udziału w Crabfest może być zamówienie na wynos z Red Lobster i delektowanie się daniami z kraba w domu podczas oglądania programu..

Śniadanie w podróży? Są to najzdrowsze opcje fast food

16 lipca 2017 r04:08