Oto, gdzie można uzyskać dobry wynik w dniu National Hot Dog Day

Lipiec to plac zabaw dla krajowych świątecznych potraw. Oprócz wspaniałych możliwości grillowania przewidzianych na czwartą lipca, cały miesiąc oficjalnie składa hołd lodzom i hot-dogom.

W grudniu graty na lody ucichły, ale na szczęście Dzień Hot Dogów jest dzisiaj, środa, 18 lipca. Święto jedzenia zostało oficjalnie wydane przez National Hot Dog and Sausage Council – tak, to jest rzecz. Więc weź ketchup, musztardę, smak, cebulę, awokado, chili – niezależnie od tego, jakie dodatki są niezbędne – bo nadszedł czas, aby zrobić psu i pyszne.

Fani Franka mogą wciąż boleć z powodu niedawnej wiadomości, że Costco przerywa polski hot dog, ale na końcu tunelu jest światło. Nie tylko Sam’s Club zacznie oferować pikantną przekąskę, ale inne sieci fast foodów będą rozdawać rabaty – przynajmniej na święta.

Poznaj mistrzów 2018 konkursu jedzenia hot dog Nathana

Jul.05.201801:54

Oto najlepsze oferty dla National Hot Dog Day.

7 jedenaście

W ubiegłym tygodniu sklep wielobranżowy świętował roczne 7-Eleven Day 11 lipca, oferując hot dogi 1 Big Bite. Na szczęście oferują tę samą ofertę 18 lipca na cześć National Hot Dog Day.

Daug Haus

Sieć skupiająca się na frankfurterach oferuje wszystkim 18 darmowych hot-dogów. Wszystkie osoby muszą pobrać aplikację w restauracji, zarejestrować się i “zasmakować” w darmowej.

Harris Teeter

Oferta hot dogów sieci supermarketów obejmuje pakiet franków za 1,99 USD i bułki za 0,99 USD. Klienci są ograniczone do dwóch na każdą. Dostępne do wyczerpania zapasów.

Hwy 55

Ten retro łańcuch postawi hamburgery na tylnym palniku 18 lipca, więc jego hot dogi mają czas, by zabłysnąć. Wszystkie 138 miejsc w 13 stanach będzie obsługiwać psy w stylu południowym za 99 centów od 2 do 17. (limit to dwa psy na osobę). Wystarczy pobrać aplikację My Hwy 55 Rewards Program lub mieć kartę dziurkacza przed wejściem do restauracji. Bonus: po pobraniu aplikacji otrzymujesz darmowy koktajl mleczny.

Fabryka Filly Pretzel

Ten miękki łańcuch precel porzuca bułeczkę i zamiast tego serwuje swoje hot dogi w precelkach. 18 lipca będzie ich kosztował tylko 1 $. Pierwszych 100 klientów w dowolnym miejscu w National Hot Dog Day otrzyma również kartę dziurkacza za 1 hot doga każdego dnia w sierpniu.

Portillo’s

Sieć zmieniła Dzień Hot Dogów w tygodniową uroczystość, oferując dwa hot dogi za 5 USD od 16 lipca do 23 lipca.

Sonic Drive-In

OK, więc Sonic świętuje 99-procentowe kukurydzane psy codziennie od 2 do 16, ale jest to wystarczająco dobra oferta, żeby zrobić listę świąt. Jest to happy hour na wjazd, a także zawiera drinki i przekąski w pół ceny.

Wienerschnitzel

Nakarm całą rodzinę w dniu National Hot Dog z pięcioma papryczkami chili za 5 USD.

Joey Chestnut ustanawia nowy rekord w konkursie jedzenia hot doga Nathana

Jul.04.201800:43

Artykuł został pierwotnie opublikowany 16 lipca 2018 roku.

Loading...