Orzechy dla Reese’s! Lody, nowe cukierki i inne czekoladowe smakołyki, które uwielbiamy

Dzięki nieodparcie słodkiemu i lekko słonemu połączeniu kremowego masła orzechowego i czekolady, Reese’s zawsze będzie ulubionym klasycznym cukierkiem.

Ale ostatnio Hershey wychodzi poza kielich z zupełnie nowymi mashupami (jak na przykład pączek Krispy Kreme z limitowanej edycji Edesa z ubiegłego lata), aby dać fanom cukierków zupełnie nowy sposób na cieszenie się jedną z najlepiej sprzedających się przekąsek w kraju..

Nowy smak tajemniczego cukierka Reese’a…

Mar.09.201700:59

Kathie Lee i Hoda wypróbowali nowy, cudzołożny batonik Reese

10.02.201702:17

Począwszy od zamrażarki do przejścia mleczarskiego, oto najlepsze nowe produkty smakowe Reese’a.

Batoniki deserowe Good Humor Reese’s Frozen Peanut Butter

W tym miesiącu Good Humor przynosi wymyślenie klasycznego mrożonego faworyta do skrzynki na lody w pobliżu. Batony deserowe Reese’s z masłem orzechowym są mieszane z sosem z masłem orzechowym, a cały pasek jest pokryty chrupiącą czekoladową powłoką Good Humor. A dla tych, którzy myślą, że Reese’s i lody są zapałkami w niebie, nie jest to jedyne miejsce, w którym można uzyskać tę kombinację: Breyer również niedawno wypuścił wypełnione Reese’s 2 w 1 lody czekoladowe wypełnione orzeszkami Reese’s Peanut Masło Kawałki filiżanek i Cukierki Reese’s Pieces. Kawałki Reese’s dodają zachwycającego chrupania, a delikatnie zamrożone mini-kubki idealnie pasują do kremowej bazy lodowej.

Reese’s Outrageous Bar

Idealny na popołudniowy kryzys, wyczekiwany Bar Reese’s Outrageous zaczyna się od kremowego masła orzechowego otoczonego karmelowo-chrupiącymi cukierkami Reese’s Pieces. Całość pokryta jest następnie gładką mleczną czekoladą. Nie skończyły się aż do maja (hej, to już za dwa miesiące!), Ale kotwice DZISIAJ wcześnie przeszły próbę smaku – i zostały zdmuchnięte. “Nie możesz tego przegapić”, powiedziała Kathie Lee Gifford po wypróbowaniu poprzeczki.

“Gdybym był sam w moim mieszkaniu, te zniknęłyby, a tych już nie było”, zgodziła się Hoda Kotb.

Śmietanka do ciast masła orzechowego International Delight Reese’s

Dla tych, którzy potrzebują jasnej i wczesnej dawki Reese’a, ten słodki krem ​​do kawy z czekoladą i aromatem masła orzechowego powinien zdecydowanie wystarczyć. Firma International Delight wydała śmietankę do kawy w ograniczonym okresie zeszłego lata, ale obecnie jest dostępna w większości sklepów spożywczych w całym kraju. Jedna łyżka stołowa da Ci 35 kalorii i ma 1,5 grama tłuszczu i 5 gramów cukru – ale to nadal jest zdrowsze niż zjedzenie kilku filiżanek z masłem orzechowym na śniadanie!

Masło orzechowe Reese’s Crème Egg

Reese’s od wielu lat robi kubki w kształcie jaj, aby zasygnalizować początek wiosny, ale teraz biorą notatkę z książki Cadbury’ego trójwymiarowym, wypełnionym masłem orzechowym czekoladowym jajkiem. Nowa uczta składa się z charakterystycznego masła orzechowego Reese, pokrytego kremową mleczną czekoladą, dzięki czemu smakuje jak tradycyjny orzeszek ziemny – z dużo większą ilością nadzienia. Jeśli w tym roku dostaniesz skok na swoje koszyki wielkanocne, smakołyk będzie już dostępny w całym kraju.