Oprah o skandalu Paula Deen: było to “trochę smutne”

Głoska bezdźwięczna mogul and actress Oprah Winfrey attends a special screening of
Geniusz medialny Oprah Winfrey powiedziała, że ​​ma nadzieję przeprowadzić wywiad z telewizyjną kucharką Paula Deen, która została uwikłana w skandal po tym, jak przyznała się do używania rasowych łupów.Evan Agostini / Today

Robiąc to, co potrafi najlepiej, Oprah Winfrey nadal pojawia kontrowersyjne gwiazdy, takie jak Lindsay Lohan i Lance Armstrong, aby otworzyć swój program OWN Network “Oprah’s Next Chapter.” A teraz ma już swoje plany na Pauli Deenie.  

66-letnia Deen została wplątana w skandal od czerwca, po tym, jak przyznała się do używania rasistowskich łupów, detalu, który wyszedł na światło dzienne, gdy wyciek z tranzytu 17 maja został ujawniony. Deen i jej brat Earl “Bubba” Spadkobiercy są pozwani przez byłego kierownika jednej z restauracji Deena za ich rzekomo dyskryminujące zachowanie wobec swoich pracowników.

“W pierwszych dniach [po tym, jak wiadomości się zepsuły] próbowałem się z nią skontaktować, a następnie zdecydowałem, że nie będę tego robił, gdy zobaczyłem, jak się wysadza”, powiedział w poniedziałek Winfrey, 59, powiedział “Entertainment Tonight”. “Z czasem wszystko będzie dobrze, dla mnie to wszystko było po prostu smutne”.

Oprah i Deen podobno związali się, gdy kucharz telewizyjny pojawił się gościnnie na wystawie Winfrey w marcu 2012 roku.

Winfrey, która powiedziała, że ​​nie spędza czasu z ludźmi posługującymi się językiem rasistowskim, podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat reakcji publiczności. “Myślę, że Paula Deen była w pewnym sensie używana jako symbol, ale myślę, że wiele osób używa słowa” N “niewłaściwie przez cały czas,” powiedziała.

Podczas gdy Oprah nie była ostatnio poddawana rasowym epitetom, powiedziała, że ​​ma sprawiedliwy udział w walce z rasizmem w miejscu pracy. 

“Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie nazywać mnie słowem N. Wiesz, widzisz tych głupców na Twitterze czasami mówią śmieszne rzeczy, ale nikt na ich prawym umyśle nie zrobi tego na mojej twarzy, bo prawdziwy rasizm jest mieć władzę nad kimś innym – wyjaśniła w swoim wywiadzie Winfrey. “Tak mi się to nie przydarza”.  

The potentat medialny nigdy nie przestał dyskutować o kwestiach rasowych. W 2005 roku Winfrey publicznie opowiedziała o swoim doświadczeniu w butiku Hermes w Paryżu, twierdząc, że sklep zamknął jej drzwi, chociaż chciała tam być. W talk show Winfrey nazwała ten incydent swoim momentem “Crash”, odnosząc się do nagrodzonego Oscarem filmu z 2004 r., Który zajmował się między innymi rasą i klasą Hermes później przeprosił.

Winfrey powiedziała także “Entertainment Tonight”, że ostatnio, podczas pobytu w Zurychu, w Szwajcarii na ślubie Tiny Turner w lipcu, sama weszła do luksusowego sklepu i poprosiła o obejrzenie drogiej torebki, ale została odrzucona przez sprzedawcę, który założył Winfrey cann na to stać.

Jeśli chodzi o Deena, Oprah ma nadzieję, że południowa kucharka podzieli się z nią swoją historią – unikając “defensywnej rozmowy” – kiedy czas będzie odpowiedni.

“Po prostu chcę wiedzieć, co się stało”, powiedział Winfrey.

Paula Deen: Nie zwolniłbym mnie

26.2.201313:33