Olive Garden zabiera pizzę na nowe tchnienie z kiepską, mięsną miską

Przenieś się przez niekończącą się makaronu i ciastko-masło, teraz w Olive Garden jest teraz nowa pozycja godna pożądania: Meatball Pizza Bowl.

Znakomicie nazwany danie nie pozostawia wiele wyobraźni, ponieważ jest to dosłownie miska z pizzy, wypełniona stopionymi włoskimi serami, a następnie zwieńczona klopsikami i doprawiona obfitą porcją sosu mięsnego.

Oliwa Garden's new Meatball Bread Bowl is filled with meatballs, meat sauce and Italian cheeses in a pizza crust bowl.
Nowa miska Meatball Bread Bowl firmy Olive Garden jest wypełniona klopsikami, sosem mięsnym i włoskimi serami w misce z pizzą.Ogród Oliwny

Aby stworzyć pizzę, szefowie Olive Garden umieszczają ciasto na filiżance włoskich serów, dzięki czemu danie zachowuje swój kształt podczas pieczenia. Po odwróceniu sery, teraz stopione, są następnie wylewane do miski, a następnie całe danie zwieńczone klopsikami i sosem mięsnym. Rzecznik Olive Garden powiedział e-mailem TODAY Food, że skorupka pizzy jest nasączona olejem i więcej serem, co jest podobne do tego, jak łańcuch wytwarza słynne paluszki chlebowe.

The Meatball Pizza Bowl, dostępna w cenie 8,99 USD, to nowa opcja w sieci restauracji Italian Duo Lunch Duos, która zapewnia klientom nieograniczoną liczbę sałatek, zup i pałeczek chlebowych oraz wybór dań.

Chociaż kiepskie danie może brzmieć jak koszmar zdrowego jedzenia, w rzeczywistości jest daleko od pozycji o najwyższej kaloryczności w menu Olive Garden. Przy 860 kaloriach jest to drugi najwyższy wybór kalorii w menu Lunch Duo, za kurczakiem i serem Piadina, który osiąga imponujące 1430 kalorii. Ale Pizza Bowl jest nadal znacznie niższa w kaloriach niż klasyczne, takie jak spaghetti z sosem mięsnym i klopsikami (1210 kalorii) lub słynny kurczak Alfredo, który ma 1480 kalorii.

Oliwa Garden's Chicken Parmigiana
Zdobądź przepis

Olive Garden’s Chicken Parmigiana

Ogród Oliwny

Oczywiście, Meatball Pizza Bowl to nie jedyny dziki nowy przedmiot, który niedawno wzbogacił menu Olive Garden. W lutym sieć zadebiutowała Loaded Pasta Chips w sam raz na Super Bowl. To marzenie kochanka makaronowego, danie zawiera frytki z makaronem lasagna, które zostały “lekko usmażone i ułożone z włoskimi serami i obfitym sosem mięsnym, zwieńczone papryką wiśniową i maczugą z alfredo”.

Jeśli masz ochotę na włoskie jedzenie, ale szukasz zdrowszego wyboru, weź pod uwagę spiralny Veggie Makarony z makaronem z cukinii lub “zoodles” przy 560 kaloriach. Lub, jeśli masz jakąś poważną siłę woli, możesz spróbować po prostu opuścić miskę chleba i zjeść tylko klopsiki i sos taki jak ten klient:

Podczas gdy Meatball Pizza Bowl jest obecnie dostępna tylko w ramach lunchowego menu sieci, rzecznik Olive Garden mówi, że lokacje będą starały się uwzględniać specjalne życzenia dotyczące dania poza zwykłymi godzinami lunchu.

Loading...