Oddaj nowe życie Peeps po Wielkanocy z tymi czterema smakowitymi smakołykami

Ty biedne małe Peepty. Byli tylko gwiazdą serialu, a teraz, gdy Wielkanoc się skończyła, są związani ze śmieciami – ale czekaj! Zanim to zrobisz, Justin Chapple z Jedzenie i winoPorady Szalonego Geniuszu mają w rzeczywistości kilka sposobów na nadanie im życia po Wielkanocy: w słodkich smakołykach, takich jak s’mores i Krispy Treats. (Nie martw się – nie ma tu Peepzy.)

Co zrobić z resztą Easter Peeps: S’mores i więcej

17 kwietnia 2017 r03:05

1. Obserwuje S’mores

Nathan Congleton / Nathan Congleton / TODAY

Składniki:

Zerkanie

Batony mleczne, łamane na kwadraty

Grahamowe krakersy, podzielone na pół

Metoda:

Rozgrzej brojler i umieść stojak w odległości 6 do 8 cali od ciepła. Rozprowadź połowę krakersów graham w równomiernej warstwie i na górze z czekoladą i Peeps. Podpieraj przez 1 do 2 minut, aż lekko zrumieni się i miękko. Wyjąć z piekarnika, zamknąć z innymi połówkami szparagów graham i delikatnie nacisnąć, aby spłaszczyć.

2. Zanurzone w czekoladzie zerknięcia

Nathan Congleton / Nathan Congleton / TODAY

Składniki:

Słodko-gorzka czekolada, roztopiona

Zerkanie

Różne rodzaje posypek, do polewania

Metoda:

W misce z mikrofalami roztop czekoladę w kuchence mikrofalowej w odstępach 20-sekundowych; mieszać w przerwach. Zanurz ptaki częściowo lub całkowicie w roztopionej czekoladzie, a następnie posyp je do dekoracji; przenieść na pergamin z papierem do pieczenia, aby ustawić. Jeśli używasz króliczków, możesz zanurzyć tylko uszy lub tylko ciało, a nawet cały króliczek. To samo dotyczy piskląt.

3. Zerknięcia na Krispy Treats

Nathan Congleton / Nathan Congleton / TODAY

Składniki:

3 łyżeczki masła niesolonego

10 uncji mieszanych kolorów Peeps

6 szklanek płatków ryżowych

Metoda:

W dużym rondlu roztop masło na małym ogniu. Dodaj peeps i gotuj, aż się roztopią (jeśli chcesz tęczowy wzór, rozmieść peeps w grupach kolorów i mieszaj każdą grupę osobno aż do stopienia). Zdejmij z ognia i szybko wymieszaj wszystkie płatki, następnie wciśnij do 9-do 13-calowego naczynia do pieczenia, aby całkowicie ostygł. Wytnij smakołyki do barów lub zabawnych kształtów i podawaj.

4. Grillowana nutella i zerknięcia na kanapki deserowe

Nathan Congleton

Składniki:

Krojonego chleba na zakwasie

Nutella

Day-old peeps, spłaszczone z dłoni

Metoda:

Rozłóż Nutellę na kromkach chleba i na górze z 2 spłaszczonymi zerknięciami. Zamknij kanapkę z inną kromką chleba. Na dużej, niedopasowanej patelni rozpuść trochę masła. Grilluj kanapkę, odwracając raz i dodawaj więcej masła, ile potrzeba, aż złoty na zewnątrz i peeps zostaną stopione. Pokrój kanapkę na pół i podawaj.